Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ZAGINĄŁ RUDY KOT W CZARNEJ OBROŻY 2011/07/09 09:15 #9353

  • magoru
  • magoru Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
8.07.2011 w okolicach deptaku przy ul.Jedności Robotniczej zaginał rudy kot.Powinien mieć czarną obrożę,chyba ,że ją zgubił.Kot jest wykastrowany.Jest kotem domowym, bardzo zadbanym.Ma na imię Tygrysek.Reaguje na swoje imię,ale jest nieufny wobec obcych.Nie był wypuszczany,dlatego bardzo sie o niego martwimy i cały czas go szukamy.Jeśli ktos go widział lub wie cos na jego temat bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 607121048 lub 663262258.Mój mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ZAGINĄŁ RUDY KOT W CZARNEJ OBROŻY 2011/07/10 23:47 #9367

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
O8.07.2011 o godz. 20:00 rudy kot z obrożą przechodził przez ulicę Nadodrzańską na wał zaraz za szpitalem, a następnie zszedł w dół w kierunki zarośli nadodrzańskich.
Jeśli się znalazł daj znać. Na Twoim miejscu przeszukałbym zarośla i park za wałem naprzeciw byłego Komesu.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ZAGINĄŁ RUDY KOT W CZARNEJ OBROŻY 2011/07/11 02:27 #9375

  • magoru
  • magoru Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Niestety,ale to nie jest mój kot.W sobotę dowiedziałam się ,że rudy kot w czarnej obroży kręci sie w pobliżu szpitala.I faktycznie udało mi sie go zobaczyć w niedzielę rano.Ten kot chodzi tam od dawna i ma obrożę,ale czarną z białym paskiem.Obroża mojego kota jest cała czarna.Kot ,którego widziałeś mieszka w blokach koło szpitala i jest regularnie
wypuszczany.Sama często go widywałam właśnie tam gdzie mówisz.Biega na wał a potem w trawę,wraca ta samą trasą.W niedzielę zobaczyłam go z bliska,nawet dał się pogłaskać.Dzięki bardzo za informację.Oczywiście jak mój Tygrysek sie odnajdzie napiszę.Nie ma go już 3 doby.Ktoś może powiedzieć,że to krótko ,bo czytałam ,że koty wracają nawet po 3 miesiącach,a nawet po dłuższym okresie,ale dla mnie to są aż 3 doby i to koszmarne.Każdy kto ma jakieś ukochane zwierze wie co oznacza taka niepewnośc,gdy nie wiesz gdzie ono jest i co się z nim dzieje.Martwię się coraz bardziej.Dlatego bardzo proszę jeśli zobaczycie takiego kota piszcie.A ja cały czas go szukam.Każda informacja jest ważna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:ZAGINĄŁ RUDY KOT W CZARNEJ OBROŻY 2011/07/11 10:30 #9378

  • magoru
  • magoru Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
właśnie przed chwilą odnalazłam mojego kota. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1