Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Brak uprawnień straży miejskiej 2011/04/23 08:12 #8782

  • lexmark
  • lexmark Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
FOTORADAR W SŁUBICACH I BRAK UPRAWNIEŃ DO WYSTAWIANIA MANDATÓW ZA PRZEKROCZENIE DOZWOLONEJ PRĘDKOŚCI

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Brak uprawnień straży miejskiej 2011/04/23 08:12 #8783

  • lexmark
  • lexmark Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zapewne wielu z Was mieszkańców otrzymało do domów list polecony od Straży miejskiej w Słubicach wzywający do złożenia wyjaśnień ws. przekroczenia dozwolonej prędkości pojazdem, a tym samym wskazanie osoby kierującej w danym dniu. Straż Miejska działając na podstawie art. 12 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Strażach Gminnych takie czynności dokonuje w stosunku do każdego, kto złamał przepisy nadmierną prędkością. Od dawna utarła sie opinia, że straż miejska nie tylko w Słubicach, ale również w innych miejscowościach w Polsce, ustawia fotoradary, czy montuje już w urządzeniach do tego przystosowanych, po to aby nabijać pieniądze do budżetu gminy. Ten artykuł będzie opisywał zdarzenie, które miało miejsce dnia 20.04.2011r w miejscowości Słubice przy ul. Rzepińskiej, a zamieszczone w imieniu kolegi, który nie zna się na przepisach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Brak uprawnień straży miejskiej 2011/04/23 08:20 #8784

  • lexmark
  • lexmark Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
CHCIAŁEM ZAMIEŚCIĆ CAŁY ART. ALE NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ PONIEWAŻ WYSKAKUJĄ BŁĘDY, ZAMIEŚCIŁEM GO NA STRONIE DO ŚCIĄGNIĘCIA. MAM NADZIEJE ZE REDAKCJA SIę NIE OBRAZI I NIE WYKASUJE WAŻNEGO POSTA DLA MIESZKAŃCÓW

rapidshare.com/files/458754234/FOTOTRADAR.doc


KLIKAJĄC NA LIKN OTWIERA SIĘ OKNO,

NASTĘPNIE KLIKAMY W - Slow Download

NASTĘPNIE KLIKAMY W - Download now

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Brak uprawnień straży miejskiej 2011/04/23 10:40 #8785

  • lexmark
  • lexmark Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
cyt: "Jak dotąd nie ogłoszono tego rozporządzenia. Gdy strażnicy chcą z nami konsultować, gdzie ustawią swoje fotoradary, zwracamy im na to uwagę. Ale nie wszyscy słuchają. Jeśli zdarzy się dociekliwy kierowca, któremu wystawią mandat, narażają się na zarzut przekroczenia uprawnień"" Komenda Główna Policji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1