Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

O:urzedy w słubicach 2009/07/15 07:45 #2897

  • kozioł
  • kozioł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie widzicie, że ktoś sobie ewidentnie jaja robi podszywając sie za pracownika UM ? Tylko ciekawe kto ma cel w ośmieszaniu pracowników UM pisząc takie banialuki. Szkoda dyskusji z takim trollem. A wracajac do tematu: w urzędzie jak to w życiu, firmach, instytucjach nawet i tu na forum. Są ludzie w porządku, pracowici, uczciwi, ale też i lenie, nieuczciwi, szkodniki oraz nieroby.Każdy niech spojrzy na siebie, przez pryzmat jaki jest, i zacznijmy świat (również urzędy i jego pracowników) zmieniać od własnego podwórka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/07/15 12:36 #2902

  • kiszka
  • kiszka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kozioł napisał:

Nie widzicie, że ktoś sobie ewidentnie jaja robi podszywając sie za pracownika UM ? Tylko ciekawe kto ma cel w ośmieszaniu pracowników UM pisząc takie banialuki. Szkoda dyskusji z takim trollem. A wracajac do tematu: w urzędzie jak to w życiu, firmach, instytucjach nawet i tu na forum. Są ludzie w porządku, pracowici, uczciwi, ale też i lenie, nieuczciwi, szkodniki oraz nieroby.Każdy niech spojrzy na siebie, przez pryzmat jaki jest, i zacznijmy świat (również urzędy i jego pracowników) zmieniać od własnego podwórka.


Tyko widzisz w porządnych firmach zostają uczciwi , lenie, nieuczciwi, szkodniki i nieroby są zwalniani !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/07/15 14:17 #2904

  • roksana
  • roksana Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tak, tak , popieram Pana " Kozła" W naszym społeczeństwie są pracowici i uczciwi, ale też cyt." i lenie, nieuczciwi, szkodniki oraz nieroby" koniec cyt.
My wiemy o tym, wiemy też, że takie osoby muszą gdzieś pracować. Jak nie znajda pracy to będą czerpać z zasiłków, zapomóg, a co gorsza mogą zejść na drogę przestępczą. Dlatego musicie zrozumieć, że przyjęcie ich do pracy na urzedników ma głęboki przemyślany cel społeczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/07/15 15:15 #2905

  • inny gosc
  • inny gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dobra roksana skoncz ta prowokacje, bo to juz przestaje byc smieszne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/07/16 11:01 #2913

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
Do Roksany:
rozumiem z twoich wypowiedzi ze jestes pracownikiem urzedu
czy ostatnia wypowiedz jest uzasadnieniem powierzenia ci stanowiska w urzedzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez welea.

O:urzedy w słubicach 2009/07/18 21:02 #2939

  • Milka
  • Milka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
a ja myślę, że nie jest tak żle ..nie ma co przesadzać!:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/07 16:14 #4464

  • asia
  • asia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a co powiecie na temat ofet pracy w słubickich urzedach bo moim zdaniem to tylko wciskanie swoich

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/07 18:29 #4467

  • a.s.
  • a.s. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:woohoo: Roksana napisał:

W tych ambitnych planach w zatrudnieniu 200 urzędników tak aby jeden przypadał na 100 mieszkańców stoi na przeszkodzie zbyt mała ilość pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego. W związku z ty zwracam się do mieszkańców Słubic by składali propozycję rozwiązania tego problemu. Jedną z propozycji jest wybudowanie budynku przy istniejącym juz urzędzie ( w miejscu parkingu od ul. Konstytucji 3-go Maja ) i połączenie ich nadziemnym przejściem, jak w Colegium Polonicum. Drugą propozycją jest zadaptowanie przejętego terminala na przejściu w Świecku i przeniesienia części wydziałów. Z tym zastrzeżeniem,że urzędnicy tam załatwiali by sprawy petentów drogą on-line ( zbytnie oddalenie ). Jest jeszcze propozycja dobudowania 2 pięter na istniejącym budynku ale w tej sprawie muszą się wypowiedzieć budowlańcy. Jak sądzicie, ktora propozycja jest najciekawsza ?


nie no ja padne, masz kobieto fantazję i poczucie humoru, uśmiałam sie ....ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie nas wszystkich urzędnikami i będziemy sobie wzajemnie urzędować i każdy będzie miał swojego urzędnika na wyłączność, 24 h, z dojazdem do domu :),

a Twoje stwierdzenie :" a gdzie nasze dzieci mają pracować" to już szczyt, niech wasze dzieci sobie pracują, ale niech mają kwalifikacje i niech startują w sprawiedliwym konkursie na stanowisko, a teraz mamy do czynienia z farsą, ustawianerozmowy kwalifikacyjne w urzędach fikcyjne pytania egzaminacyjne na które już wcześniej wybrane osoby znają odpowiedzi itd, itp. a później w urzędach pracuje wiele baranów i jak sie chce cos załatwić to każdy z nich coś niby wie, ale każdy co innego, bajzel, burdel popijane kawą i zagryzane chipsami, a najlepszą metodą na pozbycie sie niewygodnego petenta jest stwierdzenie "dzisiaj nic nie załatwimy - komputer sie zepsuł, system padła a informatyk ma urlop"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/07 20:21 #4470

  • łapa2000
  • łapa2000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja proponuję: wybudowanie budynku przy istniejącym juz urzędzie ( w miejscu parkingu od ul. Konstytucji 3-go Maja ) i połączenie ich nadziemnym przejściem, jak w Colegium Polonicum. Potem zaadaptowanie przejętego terminala na przejściu w Świecku i przeniesienia części wydziałów. Z tym zastrzeżeniem,że urzędnicy tam załatwiali by sprawy petentów drogą on-line ( zbytnie oddalenie ).Następnie dobudowanie 2 pięter na istniejącym budynku ale w tej sprawie muszą się wypowiedzieć budowlańcy. A na koniec polikwidować szkoły, pusty ośrodek zdrowia zapełnić znów biurami i zrobić kupę .............

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/08 14:13 #4486

  • aaaaa
  • aaaaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja bylam na kilku rozmowach w urzedach w słubicach i za kazdym razem wiadomo bylo kto tam bedzie pracowal wiec po co te rozmowy smiechu warte a pozniej siedza takie głaby i nic nie potrafia załatwic ale oczywiscie nie obrazajac innych bo sa tez urzednica ktorzy posiadaj ogromna wiedze i słuzą zawsze pomoca i o oby tak ludza bulo wiecej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/08 19:16 #4491

  • a.s.
  • a.s. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
łapa2000 napisał:

A ja proponuję: wybudowanie budynku przy istniejącym juz urzędzie ( w miejscu parkingu od ul. Konstytucji 3-go Maja ) i połączenie ich nadziemnym przejściem, jak w Colegium Polonicum. Potem zaadaptowanie przejętego terminala na przejściu w Świecku i przeniesienia części wydziałów. Z tym zastrzeżeniem,że urzędnicy tam załatwiali by sprawy petentów drogą on-line ( zbytnie oddalenie ).Następnie dobudowanie 2 pięter na istniejącym budynku ale w tej sprawie muszą się wypowiedzieć budowlańcy. A na koniec polikwidować szkoły, pusty ośrodek zdrowia zapełnić znów biurami i zrobić kupę .............


dobrrreee :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/09 12:23 #4502

  • viniek
  • viniek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
widać ze dawno nie byłeś(aś) w US

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/09 13:12 #4503

  • aaaaa
  • aaaaa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a co zmienilo sie w us

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/09 18:45 #4518

  • bbbbbb
  • bbbbbb Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
"viniek", a co ty właściwie napisałeś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:urzedy w słubicach 2009/11/27 09:44 #4868

  • www
  • www Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ja tam nie zazdroszcze kasy super z tego nie ma urzeranie sie z wrednymi petentami masakra nie chcialbym byc urzednikiem zawsze ktossie do nich dopiernicza jak oni pozniej maja byc mili:d??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3