Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 11:10 #6887

  • pigulka89
  • pigulka89 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Stanley napisał:

Basu napisał:

Ze strony obecnego burmistrza:

"GOSPODARKA I INWESTYCJE to najsilniejsze i widoczne atrybuty rozwoju lokalnego. Najważniejsze dla mieszkańców są
- obwodnica Słubic
- nowe miejsca pracy
- nowe drogi
- skuteczna brona przeciwpowodziowa
........"

... a na stronie byki.


Tak tak krowa to piekny kwiat dawno takich głupot nie czytałem usmiałe sie

Najwazniejsze dla mnieszkanców jest służba urzednika panstwowego zgodnie z prawem i dla mieszkanców..... ale wam za tej kadencji niestety cos sie powywracało urzednik król a petent intruz .. Bałagan prywata Jak przegra beda wykopki
kto wygrał te wszystkie przetargi ? Oj przydał by sie NIK ,A ile aneksów
A co z bazarami czym moze sie pochwalic co zrobił dla nich dla społecznosci kupców miesjsca pracy połowy słubic wała !!!!!!!!!! wszystkie modernizacje robia ze swoich pieniedzy a budrzet roztwoniony np basen w przeczkolu ile jego remont kosztował a ile było na przetargu ??? moze sie tym pochwali
zarzneli kure co znosiła złote jajka dla budrzetu gminy zero inwestycj modernizacji jak za tamtej kadencji to i gorzej za tej
tylko brali kase jak za UW wysprzedali wsystko
szykuja zamknac pinokio przeczkole ul 1 go maja i PUK z wrocławskiej Piekna działka bedzie Ale kto to kupi ????? tak jak i teraz takie sukcesy za unine pieniadze
Ostatni to polozyli polbruk i zamontowali lampy przed kosciołem i ten marsz przez miasto a potem klapa , Prawdopodobnie na wioskach było winko i kiełbaska tym razem tez kolega jeden i drugi gotowy ?

Po powodzi w 97 dali przykad wreczyli sobie na wzajem nagrody a ci co robili na wałach wała dostali a wy odpoczynek w cargo ..A dzieki Czarneckiemu nie zalało Słubic . Bo był taki co ratował warszawianke a dzieki Czarneckiemu ten fakt zlikwidowali

Daj sobie spokój i nie pisz głupot słubice nie ciemnogród

Nowe miejsca pracy no widac pod urzedem pracy wzrost bezrobocia siegnoł zenitu kolejki
Beda robic łapanki na inwestorów przekupywac kiełbasa i winkiem hehehehe zamiast wspomoc miejscowych kupców tak jak pisałem modernizacja bazaru małego
To stacza sie jego stan techniczny z dnia na dzien tam ludzie chca pracowac a miesca pracy to swietosc .................... Zapomnieliscie 16 lat nic tylko characz co miesiac

Obwodnice nie buduje sie z budrzetu miasta

Nowe drogi no krajowe asfalt połozyli ale z budrzetu Panstwa nie gminy
Koledze z warszawinki zrobili podwórko polbrukiem no to dobrze jest sie czym sie chwalic
Ocenia was wyborcy mam nadziej ze teraz nie zabraknie 4 głosów ale bedzi 100 wiecej

Jestem ciekaw czy Romel Jasiu ma jeszcze te taczki co stały przed smokiem Było napisane na nich dla kogo były mam zdjecia

Pamietajcie radnych tych co nic dla was nie zrobili mimo tego ze sa z waszych rejonów nie dajcie sie zrobic drugi raz bo po wyborach musztarda po obiedzie
Pani Kibowa Pani Baczynska i Pani Sobolewska godni polecenia :) :) :) :) ;)


Zmienic trzeba władze w UM i radnych nie daj sznsy tem co ciebie ola... koniec z obłuda

Dla jakiegos inteligenta co by mi wypominał błedy ortograficzne polecam relanium walerjane lub meliske :P

Stanley

:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 13:36 #6889

  • gallus
  • gallus Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 2
Pan Tomasz Ciszewicz jest moim zdaniem najlepszym kandydatem. Sumienny, pracowity ale co najwazniejsze ludzki.

Monika

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 18:10 #6893

  • Q65200
  • Q65200 Avatar
  • Gość
  • Gość
hehe zobaczcie co znalazłem na forum jednego z kandydatów na burmistrza. Dla mnie bomba za pomysł B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 19:39 #6895

  • Stanley
  • Stanley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
;) ;) ;) ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stanley.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 19:49 #6896

  • Stanley
  • Stanley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stanley.

............... 2010/11/06 21:12 #6919

  • OlaBE
  • OlaBE Avatar
  • Gość
  • Gość
,,,,,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez OlaBE.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/06 21:58 #6920

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/artic...3/POWIAT11/709674595

jak widać, źle nie mają...to się kurczowo trzymać będą....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wiesz na kogo głosujsz 2012/10/08 15:34 #14286

  • Koscielny
  • Koscielny Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
A propos wyborów zmienię lekko temat, słyszeliście że PiS zgłosiło swojego kandydata na Premiera rządu technicznego, co sądzicie o owym Piotrze Glińskim. Na moje okno nie najgorszy wybór ze strony PiS'u. A wy co o tym wszystkim sądzicie ?

Jeśli nie znacie tematu polecam artykuł na: >>> Przejdź do artykułu <<<

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Koscielny.
  • Strona:
  • 1
  • 2