Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 00:23 #6856

  • Stanley
  • Stanley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stanley.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 14:54 #6859

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Może i masz rację, zmiany potrzebne, ale zdębiałem zupełnie gdy wszedłem na ich stronę. Tylu błędów ortograficznych i stylistycznych już dawno nie widziałem. Jakoś trudno mi zaufać osobom, które nie potrafią składnie i bez błędów opisać samych siebie na własnej stronie, która ma być przecież reprezentatywną wizytówką i przekonać wyborcę do oddania głosu. A co będzie później? Z pisaniem uchwał, rozmowach na wysokim szczeblu, redagowaniem ważnych pism lub oświadczeń. Nie chciałbym się wstydzić za moich radnych i burmistrza. Ktoś kto deklaruje, że będzie skutecznie pozyskiwał środki unijne (trzeba pisać dobre merytorycznie i formalnie wnioski), a parę wersów dalej robi koszmarne byki, jest jak dla mnie mało wiarygodny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 15:58 #6860

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Stanley masz całkowitą rację!!!!!!!!! podpisuję się obiema rękami pod tym co piszesz.
Vader jeśli chodzi o Ciebie, to nie oceniałbym kogoś kompetencji po tym jak zrobił literówkę gdzieś w wyrazie- wiesz pisząc na komputerze zdarza się czasem że nie zauważy się drobnych pomyłek spowodowanych przypadkowym naciśnięciem jakiejś "dodatkowej" literki. Po za tym wszelkie pisma wnioski pisane w urzędach w ważnych sprawach nie jednokrotnie są czytane i to przez różne osoby zatem niezauważenie błędu jest znikome- zatem nie będziemy musieli się wstydzić za ewentualne literówki, które to na pewno nie świadczą o stopniu wiarygodności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 16:31 #6861

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Już kiedyś była taka Pani co to pisała na komputerze i nie zauważyła drobnych 3 literek "lub" przed wyrazem czasopismo :)

Wbrew temu co piszesz, to jest bardzo ważne, bo świadczy o kandydacie. I nie chodzi tylko o literacką poprawność, ale to pośrednio świadczy o takich cechach jak np. staranność, dokładność, skupienie.

Jeśli tak jak wizytówka tychże kandydatów ma być przygotowana np. oferta inwestycyjna dla inwestora, który zamierza zostawić w Słubicach 5 mln euro, to wybacz, ale ja takiego kogoś nie wybiorę.

Diabeł tkwi w szczegółach i nie po to wybiera się konkretną osobę, żeby po niej kolejnych 10 ludków w urzędzie sprawdzało poprawność pisma. Przecież mieliśmy ograniczać biurokrację i marnowanie urzędniczych zasobów :)

Po za tym przygotowanie tekstu o sobie, będąc kandydatem, to nie zwykłe "pisanie na komputerze". Skoro ktoś do tak prostej czynności nie potrafi przyłożyć wagi i starań, to czy będzie potrafił do rzeczy wielokrotnie trudniejszych i nierzadko wymagających wysokich kompetencji? Wybacz, ale szczerze wątpię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 18:54 #6863

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Bez przesadyzmu, pan Ciszewicz był już przewodniczącym rady miejskiej, a to nie byle jaka fucha, dlaczego wtedy nie realizował swojego programu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 22:07 #6868

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
ehh z tego samego powodu co inni dobrzy ludzie na dobrych stanowiskach-jak już (bo fuchą bym tego nie nazwał)) mamy demokrację a nie dyktaturę, jeden człowiek nie uleczy gminy (niestety), byłeś kiedyś na sesji rady? widziałeś jak to wygląda? poczytaj coś o samorządzie terytirialnym na szczeblu gminnym, to bedziesz wiedział że burmistrz nie zrobi gdy rada nie zaakceptuje, przewodnicząćy nie zrealizuje gdy rada mu nie pozwoli- przewodniczący nie jest Bogiem, jest po prostu przewodniczący ot co.....otwiera zamyka obrady, reguluje porządek obrad na sesji itd. bardziej to funkcja organizatorska niż jaka kolwiek władcza...dla tego nie mógł, bo połowa tamtej ówczesnej rady....ehhh szkoda słów...zresztą jak patrze na to co teraz jest to tez brak słów....miasto upada dlatego ja powtóze to co napisałem już winnym poscie, ja stawiam na Ciszewicza i jego świtę- tak tak, bo sam burmistrz bez poparcia rady nie zrobi w tym miescie nic ....a jest wiele do zrobienia, potrzebne są do tego narzędzia w postaci burmistrza i przychylnej mu rady....Ciszewicz i jego radni!!!!!!!!!! www.ciszewicz.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 22:41 #6870

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Nie muszę czytać bo doskonale wiem jak to działa, i doskonale wiem, że z tego programu też mogą być nici, na obecnym etapie, to tylko kiełbasa wyborcza.
Tak się jednak składa, że przewodniczącego rada wybiera większością głosów, i kto jak kto, ale jeżeli ten nie może przeforsować swoich projektów to powinien powiedzieć "arrivederci panowie i panie", wybieramy nowego przewodniczącego.
Tak zrobiłby przyzwoity człowiek, ale po co skoro można siedzieć na stołku do końca kadencji i tylko pilnować porządku obrad.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez qqłka.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 22:48 #6872

  • Stanley
  • Stanley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
piosenka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stanley.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/03 23:27 #6873

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
brawo stanley, widac swój chłop jesteś, kumaty i rozsądny a co najważniejsze nie jesteś ślepy i niejestes skumacony z obecnym systemem- czyli tak naprawde złym systemem pełnym obłudy układów i wałków!... a qqułka...widze ze wie ze dzwony biją a nie wie za bardzo gdzie... uczepiłe się to fukncji przewodniczącego gdzie tak naprawde widze ze za bardzo nie wie o co tam chodzi.. ehhh szkoda mi klwaiatury na te twoje bzdury....idź do urny postaw "x" i nie pisz tutaj wiecej nic! o! bo krytykowac łatwo i osądzac a samemu coś zrobic to juz trudno...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/04 11:50 #6874

  • Tomasz Ciszewicz
  • Tomasz Ciszewicz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję wszystkim osobom za krytykę moje osoby oraz za błędy, które wskazuje się w mojej skromnej kampanii wyborczej. Nikt nie jest doskonały i każdy popełnia jakieś błędy. Przepraszam Państwa również za wpuszczony do sieci tekst programu wyborczego w wersji roboczej , który administrator strony bardzo późno poprawia. Sam zauważyłem to z opóźnieniem, wynika to nawału prac jakie mam w tym okresie. Wszystkie uchybienia zostaną poprawione niezwłocznie.
Zostałem również poinformowany, iż krążą po mieście informacje w wersji sms, iż dogadałem się z Panem Bodziackim i w zamian za jakieś stanowisko wycofuje się z kampanii i będę popierał ten komitet. Chciałem zdementować tą plotkę, nie prowadziłem jakiejkolwiek rozmowy z komitetem Razem dla Słubic i nie zabiegałem o żadne stanowiska. Startuję w wyborach jako osoba niezależna, bezpartyjna, przedstawiam co chcę zrobić. Jeżeli Wyborcy zaufają mi i poprą moją osobę będę pracował jak tylko potrafię najlepiej na korzyść Naszej Gminy.
Pozdrawiam
Tomasz Ciszewicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/04 12:30 #6875

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękujemy za odpowiedź. Taka postawa właśnie mi imponuje, niezależnie od moich preferencji wyborczych i tego kogo poprę wraz z rodziną i znajomymi swoimi głosem (a może jednak pan Ciszewicz?). Spokojnie, rzetelnie, bez pieniactwa, z przyznaniem się do błędów (a kto ich nie robi - każdy z nas). Fajnie w ogóle, że w końcu któryś z kandydatów zauważył naszą dyskusję na tym forum i zabrał w niej głos. To też mi zaimponowało :) Oby po wyborach, gdyby się okazało, że wygrał, też umiał z nami rozmawiać, a nie tylko konsumować władzę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/04 12:35 #6876

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
I jeszcze jedno, strona wyborcza obecnego burmistrza - ryszardbodziacki.eu/

Mam nadzieję, że mnie admin nie wykasuje, bo to tylko informacja, a nie reklama polityczna :)

Była podana strona p.Ciszewicza, wiec wklejam również link i do tej. Niech lud pozna swojego Pana :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez vader.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/04 14:21 #6877

  • Basu
  • Basu Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ze strony obecnego burmistrza:

"GOSPODARKA I INWESTYCJE to najsilniejsze i widoczne atrybuty rozwoju lokalnego. Najważniejsze dla mieszkańców są
- obwodnica Słubic
- nowe miejsca pracy
- nowe drogi
- skuteczna brona przeciwpowodziowa
........"

... a na stronie byki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/04 22:09 #6880

  • Stanley
  • Stanley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stanley.

O:Wiesz na kogo głosujsz 2010/11/05 10:24 #6886

  • vader
  • vader Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja bym jednak polecał nie tylko słownik ortograficzny, ale i korepetycje z języka polskiego, bo z powyższego bełkotu nic nie można zrozumieć. Zastanów się czasem co chcesz powiedzieć i postaraj się ułożyć to w słowa, bo Twoja wypowiedź to jeden wielki niezrozumiały potok słów, których chyba sam do końca nie ogarniasz. Myślę, że to by znacznie poprawiło skuteczność Twojego przekazu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2