Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVNO 2015/11/08 11:12 #23323

  • don kiszot
  • don kiszot Avatar
  • Gość
  • Gość

bibis napisał: To, że Łuczyński zarabiał na boku to jest jasne, czy są dowody czy nie. I to jest sprzeczne z prawem. Druga sprawa, że Ławryszczuk to też etyczne dno. Przychodzi ktoś do niego z pomysłem, płaci czynsz, a ten mu kradnie pomysł - bez honoru - k... pierwszej wody. Nie chciał gadać o podwyżce tylko kazał wyp... Oddasz mu samochód do naprawy, umówisz się na odbiór bo potrzebny żebyś zarobił na dowozie kogoś na ślub. A ten przetrzyma twój samochód i sam swoim samochodem zabierze ci klienta. Żadnych kontaktów ze złodziejem. Ktoś ładował w ten pomysł kasę i czas a gdy się udało to Ławryszczuk wyj... go bez mydła. W majestacie prawa ale.. ja nie chcę mieć z takim gościem nic do czynienia. Zrozumiałe by było gdyby chciał powiększyć warsztat albo co. Ale tak to zwykłe k...


Sprawa ma głębsze dno niż myślisz i wpisuje się w obszerny przekaz. Nic co napisano w sprawie tej ,,afery ,, nie jest prawdą! To tylko element szerszej gry którą zaczynają już prowadzić na szczeblu lokalnym! Chodzi oto aby nas upodlić odebrać wiarę i nadzieję rękoma bolszewickich pachołków!
Oto prawdziwy cel tej manipulacji:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVN. 2015/11/08 14:29 #23325

  • Zdobywca Giewontu
  • Zdobywca Giewontu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na "mieście" krążą treści, że między spółką "Orzeł i Reszka" a p. Ławreszukiem toczy się, w kontekście tego kantoru, spór cywilny, który dla p. Ławreszuka przybrał niekorzystny obrót. Rzekomo przegrana w pierwszej instancji.
Jeżeli tak, to ta krzywda na "słubickim przedsiębiorcy" jest mocno wyolbrzymiona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVN. 2015/11/09 13:33 #23329

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Co ma piernik do wiatraka. Ja też mam spór z moim kontrahentem. Czy Pan starosta podejmie się negocjacji w mojej sprawie, czy moja rodzina ma się bać, czy może podejmie się tej negocjacji pod warunkiem, że będzie "cichym wspólnikiem" ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVN. 2015/11/12 09:13 #23344

  • wacekzaba1
  • wacekzaba1 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wacekzaba1.

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVN. 2015/11/12 11:01 #23346

  • trevor
  • trevor Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
wspólczesni politycy nie mają honoru
za II RP po takiej aferze jeden z drugim palneli by sobie w łeb - wyjście honorowe
u nas udają, że nic sie nie stało, po takiej wtopie ja bym sie wstydzil publicznie pokazac
a ludzi ktorzy go bronia i popierają nie rozumiem - albo są glupi albo zalezni finansowo dlatego cicho siedza

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Nagły zwrot prokuratury w sprawie Łuczyńskiego! Plik video z TVN. 2015/11/16 21:07 #23371

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Mamy pierwsze konsekwencje decyzji prokuratury w sprawie afery taśmowej, jak też zainteresowania sprawą ogólnopolskich mediów.

Dziś z koalicji tworzącej większość w Radzie Powiatu wystąpił Witold Bocheński.

Witold Bocheński to radny z Rzepina, który w wyborach samorządowych startował z list PO. Do dzisiaj stał na czele wspólnego klubu radnych, który posiada większość w Radzie Powiatu.

Jak udało mi się dowiedzieć Witold Bocheński swoją rezygnację motywował całkowitą utratą zaufania do władz powiatu.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że w najbliższych dniach także zarząd Platformy Obywatelskiej powiatu słubickiego podejmie decyzję o swojej obecności w koalicji popierającej starostę Piotra Łuczyńskiego.
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.
  • Strona:
  • 1
  • 2