Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Marzena Słodownik: Zielono mi! A Wam?

Drodzy, w naszym programie dużo miejsca poświęcamy na ZIELONOŚĆ w naszej gminie! Chcemy wykorzystać nasze walory, naturalny krajobraz, nadodrzańskie położenie, by upiększać, zazieleniać i móc oddychać lepszym powietrzem i podziwiać piękną przestrzeń miejską.

Jak to zrobimy? Ulica po ulicy, skwer po skwerze, park po parku. Zazielenimy odrzańską promenadę, zwracając miasto ku rzece. A tam, gdzie nie będzie można niczego posadzić postawimy donice. Będziemy nawadniać, pielęgnować i czekać, aż wyrosną i wydadzą… cień!

Przygotowaliśmy dla Was wizję zazielenienia miasta z przymrużeniem oka 😊Tak to czytajcie i oglądajcie! Jak Wam się podoba Kazimierza Wielkiego, Kopernika, czy Konopnickiej? Mnie się podoba ulica Papcia Chmiela i most graniczny. Ale … gdyby tak na każdej ulicy był taki mural? Wykonany przez naszych lokalnych artystów? My tak chcemy!

7 kwietnia idźcie na wybory, bo to święto demokracji! Nasze Święto!

Pozdrawiamy Was serdecznie

Marzena Słodownik oraz Magdalena Korska, Katarzyna Stanilewicz, Sylwia Cor, Kamil Czernuszewicz, Ryszard Potorski, Renata Surdyk, Marta Bąkowska, Anna Szmyt, Marcin Dobrzycki i Tomasz Stefański.

Razem tworzymy Gmina jak marzenie - KWW Marzeny Słodownik

Grafiki wygenerowano przy pomocy aplikacji Midjourney.

[ogłoszenie wyborcze, sfinansowane z KWW Marzeny Słodownik]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.