Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Anna Szmyt kandydatką do Rady Miejskiej w Słubicach

Drodzy mieszkańcy! Nazywam się Anna Szmyt i chciałabym przedstawić swoją kandydaturę do Rady Miejskiej w Słubicach, w okręgu wyborczym nr 12.

Kilka słów o mnie

Jestem rodowitą słubiczanką. Zawodowo, od 2019 roku, związana jestem ze Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Przez całą karierę zawodową byłam blisko ludzi. Dlatego potrafię z nimi rozmawiać, słuchać ich, a satysfakcję sprawia mi możliwość pomagania.

Ukończyłam Technikum Rolnicze o specjalności: Obsługa ruchu turystycznego na wsi. Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku politologia o specjalności: Administracja samorządowa i marketing polityczny. Naukę kontynuowałam na studiach podyplomowych w obszarze „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy".

Co chcę zrobić dla Słubic?

Jako radna chciałabym otworzyć się na potrzeby ludzi młodych, stworzyć przestrzeń, gdzie będą mogli realizować swoje zainteresowania i pasje. Jednym z moich założeń jest dążenie do poprawy życia codziennego, dlatego uważam, że ważny jest dialog zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami instytucji publicznych.

Chciałabym aby nasze miasto było zadbane z większą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych. Jestem energiczna, pełna zapału i chciałabym zaangażować się w działania na rzecz naszej wspólnej społeczności. Uważam, że radny jest zobowiązany kierować się dobrem wspólnoty samorządowej gminy!

Moje główne cechy to energia, zapał, zdecydowanie. Jestem gotowa do działania na rzecz Słubic!

Gdzie głosować?

Mój okręg to nr 12. Obejmuje następujące ulice w Słubicach: Agrestowa, Arbuzowa, Aroniowa, Bratkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Daktylowa, Drzymały, Figowa, Gołębia, Gruszkowa, Grzybowa, Jagodowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeżynowa, Klonowa, Konwaliowa, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Liliowa, Lisia, Makowa, Morelowa, Oliwkowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle Komes, Krasińskiego, Osiedle Wimar, Owocowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Rysia, Sadowa, Sokola, Sowia, Szczecińska, Śliwkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Wilcza, Winogronowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego od nr 51 - 119, Żurawia.

Głos na Annę Szmyt można oddać w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wojska Polskiego w sali numer 5, okręg 12.

Postaw na nas!

Komitet Wyborczy Marzeny Słodownik to ludzie z różnymi pasjami i doświadczeniem, pełni zapału, chęci do działania. Dlatego uważam, że wspólnie możemy osiągną założone cele.

Idźcie proszę na wybory 7 kwietnia i oddajcie na nas swój głos!

---

[ogłoszenie wyborcze, sfinansowane z KWW Marzeny Słodownik]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.