Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ryszard Chustecki kandydatem do Rady Powiatu Słubickiego

Ryszard Chustecki to kandydat do Rady Powiatu Słubickiego z Koalicji Obywatelskiej (lista nr 5 i miejsce nr 5). Dlaczego warto postawić na niego?

Szanowni Państwo. Szanowni Sąsiedzi.

W Słubicach mieszkam od 1973 roku, gdzie po ukończeniu szkoły średniej (Zespołu Szkół Rolniczych w Słubicach), a następnie studiów wyższych (Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Wydział AWF w Gorzowie Wlkp.) oraz studiów podyplomowych przy Ministerstwie Sportu i Turystyki, zawodowo pracuję w sporcie (od 1983 r w OSiR Słubice, a od 2012 po przekształceniu w SOSiR Słubice). W skali danego roku a w okresie kończącej się kadencji Rady Powiatu współuczestniczyłem w życiu sportowym Słubic, Powiatu Słubickiego, województwa lubuskiego, Polski organizując i współorganizując ponad 500 wydarzeń sportowych w tym zawodów rangi Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, piłce nożnej, kolarstwie czy rugby (w tym zorganizowane w wielkim sukcesem w 2023 roku Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce U16 / Małego Memoriału im. Janusza Kusocińskiego).

Otrzymując mandat delegata województwa lubuskiego angażuje się społecznie w pracach Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS, gdzie powierzono mi funkcję Sekretarz Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS w Warszawie. Lokalnie pełnię funkcję prezesa LKS „LUBUSZ” Słubice, skupiającego w swoich szeregach ponad 200 osobową grupę zawodniczek i zawodników spełniających się w sporcie, w dyscyplinie lekka atletyka. Jako mieszkaniec Słubic pragnę zachęcić każdego Państwa i wszystkich Polaków do wspierania podejmowanych przeze mnie inicjatyw, gdyż aktywność społeczna jest szansą dla naszego wspólnego dobra.

W swojej wieloletniej pracy na rzecz Gminy i Powiatu Słubickiego aktywnie wykorzystuję zdobyte doświadczenie oświatowe, sportowe i samorządowe. Pełniąc powierzone mi funkcje zamierzam w dalszym ciągu dbać o pomyślny rozwój naszego regionu, realizować własne założenia programowe, a także pomysły i sugestie mieszkańców.

Prosząc o Państwa głos, pozostaję z wyrazami szacunku.

Ryszard Chustecki

[ogłoszenie wyborcze, sfinansowane z KKW Koalicja Obywatelska]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.