Za nami przedostatni turniej rozgrywany w ramach Grand Prix Słubic w tenisie stołowym. W rywalizacji wzięło udział trzydziestu zawodników z całego powiatu.

Mecze zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych - do i powyżej 18 lat. W młodszej grupie bezkonkurencyjny okazał się Szymon Najder z Ośna Lubuskiego, który w finale pokonał Filipa Lewaszkiewicza. Trzecie miejsce na podium zdobył Cyprian Tatarewicz. W grupie starszej najlepszy okazał się Wojciech Pokrzywka, który zmierzył się w finale z debiutantem turnieju - Jurkiem Łapińskim. Trzecia lokatę wywalczył Marek Kowalczyk.

KLASYFIKACJA GENERALNA (po V turniejach)