Za nami drugi z sześciu turniejów w ramach Grand Prix Słubic w tenisie stołowym. Tym razem do rywalizacji przystąpiło aż 31 zawodników. W młodszej grupie najlepiej poradził sobie Filip Lewaszkiewicz, a w starszej Wojciech Pokrzywka.

W młodszej kategorii (do 18 roku życia) wzięło udział 13 zawodników, w tym 4 dziewczęta, a w grupie starszej aż 18 zawodników. Wśród młodzieży najlepiej poradził sobie Filip Lewaszkiewicz, który w finale pokonał Adriana Gasiewicza. Trzecie miejsce na podium przypadło zwyciężczyni inauguracyjnego turnieju, Natalii Skórzewskiej.

W grupie seniorów najlepszy okazał się Wojciech Pokrzywka, który w finale pokonał Pawła Hajkowicza. Na podium stanął również Robert Wojtczak, który wygrał to miejsce walkowerem, ponieważ jego rywal musiał zrezygnować z gry.