Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Stowarzyszenie FSL-Aktywni dla Powiatu było organizatorem ostatniego już w tym sezonie festynu w ramach cyklu "Jesiennych Festynów Sportowo-Rekreacyjnych". Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali wyróżnienia oraz drobne nagrody rzeczowe.

Zawody odbyły się w sobotę, 26 listopada w Cybince. W trakcie festynu rozegrano turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, mecz siatkówki oraz tor przeszkód. W rozegranym turnieju w ping-ponga najlepszym zawodnikiem w grupie młodszej okazał się Dawid Oźminkowski, natomiast w grupie starszej niepokonany okazał się Marek Toczka.

W zmaganiach siatkarskich zwyciężyła drużyna "Perła Cybinka", która w finale pokonała ekipę "Ugi Bugi". Na torze przeszkód najlepiej poradził sobie Damian Sierotko.

Wśród 18 zawodników, którzy wzięli udział w torze przeszkód rozlosowano drobne nagrody rzeczowe.W imieniu organizatorów dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom pięciu festynów a także Powiatowi Słubickiemu za pomoc finansową. To na pewno nie jest ostatnia tego rodzaju impreza. Na wiosnę planujemy kolejne jej odsłony. - powiedział na zakończenie prezes stowarzyszenia FSL-Aktywni dla Powiatu, Robert Tomczak.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem końcowym przygotowanym przez organizatorów.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.