Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Już po raz 22 odbędą się w Słubicach biegi uliczne rozgrywane z okazji Narodowego Dnia Niepodległości. Wzorem lat ubiegłych całą imprezę zaplanowano na placu Bohaterów. Oprócz biegaczy na trasę ruszą piechurzy biorący udział w marszu nordyckim.

foto

Impreza odbędzie się 10 listopada. Uroczyste otwarcie rozpocznie się o godz. 12:00, ale już od godz. 10:00 trwać będą przygotowania i zapisy do biegu głównego.

Rywalizacja rozpocznie się biegiem przedszkolaków o Puchar ks. Kanonika Józefa Nadwornego. Później odbędą się biegi dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich oraz biegi główne (w tym marsz z kijkami). Trasa poszczególnych biegów prowadzić będzie ulicami przylegającymi do pl. Bohaterów i pl. Wolności.

foto

Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy, choć - jak podkreślają organizatorzy - najważniejszy jest sam udział. Biuro zawodów będzie zlokalizowane na znajdującej się tuż obok miejskiej sali sportowej. Tam oraz bezpośrednio przy starcie będzie można jeszcze uzyskać karty startowe do biegów.

fiti

Będziemy z naszym obiektywem na trasie biegów, prosimy więc o dużo uśmiechów:) Najciekawsze zdjęcia opublikujemy w naszej fotorelacji z imprezy.

Szczegółowy program imprezy
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.