Na fanów piłki nożnej czeka kolejne spotkanie przy Sportowej. 12 października zostanie tam rozegrany mecz 11 kolejki IV ligi lubuskiej. To będzie trzeci domowy mecz Polonii Słubice w tym sezonie.
Tym razem „Duma pogranicza” zmierzy się z Zorzą Port 200 Mostki. Zapowiadają się duże emocje, bo obie drużyny to ścisła czołówka tabeli. Polonia i Zorza mając tyle samo punktów i zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Różni ich tylko bilans bramkowy. Czy po tym spotkaniu podopieczni trenera Krzysztofa Kaczmarczyka wskoczą na podium?
Ze względu na remont głównego stadionu Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, mecz odbędzie się na boisku treningowym nr 1, obok stawku. Pierwszy gwizdek zaplanowano o godz. 15:00. Na kibiców będzie czekać strefa gastronomiczna z grillem i napojami.
Wstęp na mecz kosztuje 15 zł, ulgowy 5 zł.
Zapraszamy do kibicowania!