Polonia Słubice przegrała z Odrą Bytom Odrzański 0:1

Niestety, trzynastka okazała się pechowa dla "Dumy pogranicza". W 13. kolejce III ligi Polonia Słubice przegrała u siebie z Odrą Bytom Odrzański 0:1, a zgromadzeni na trybunach kibice przeżyli kolejne rozczarowanie.

O rozstrzygnięciu lubuskiego derby zadecydowała jedna bramka, zdobyta przez gości jeszcze w pierwszej połowie. W 39 min. gola dla Odry strzelił Miłosz Jóźwiak. W dalszej części meczu, mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron, wynik nie uległ już zmianie.

Szczególnie blisko wyrównania poloniści byli kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry, gdy dośrodkowania Cypriana Poniedziałka nie udało się zamienić na bramkę Miłoszowi Matuszewskiemu. Sytuację tę nagrał nasz reporter, klip prezentujemy poniżej.

Polonia Słubice – Odra Bytom Odrzański 0:1 (0:1)

Polonia zagrała w składzie: Marciniak Ignacy, Kalinowski Kacper (80' Gronostaj Rafał), Biernat Szymon (46' Bigos Jan), Stadie Daniel, Begier Oliwier, Poniedziałek Cyprian, Ławrynowicz Igor (63' Tiuchtiej Igor), Rogala Krystian, Matuszewski Miłosz, Hrybau Nikita, Jachno Paweł.

Betclic 3. Liga, grupa 3 - TABELA / WYNIKI

Za tydzień „Duma pogranicza” zagra u siebie ze Stalą Brzeg. Mecz zaplanowano 26 października o godz. 14:00.