Ze względu na zagrożenie powodziowe mecz odbył się na stadionie Śląska

Marzenia o pierwszym zwycięstwie w III ligi kibice Polonii Słubice muszą odłożyć na kolejne tygodnie. W 8. kolejce IIII ligi (grupa 3) poloniści przegrali z drugą drużyną Śląska Wrocław 0:3.

Mecz odbył się 21 września we Wrocławiu, choć pierwotnie to słubiczanie mieli być gospodarzem. Jednak ze względu na zagrożenie powodziowe w Słubicach nie można było rozegrać meczu na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pojedynek był praktycznie bez historii i rozstrzygnął się na początku drugiej połowy, kiedy to wrocławianie strzelili dwie bramki w odstępie 4 minut. - Zespół z Wrocławia praktycznie przez cały mecz miał wyraźną przewagę i na niewiele pozwolił naszym zawodnikom – relacjonuje słubicki klub.

Śląsk II Wrocław - Grupa Chmiel Polonia Słubice 3:0 (1:0)

Bramki dla Śląska zdobyli: Kurowski Krzysztof (29'), Wołczek Aleksander (48'), Bartolewski Mateusz (52').

Słubiczanie zagrali w składzie: Marciniak Ignacy - Tiuchtiej Igor, Bigos Jan (77' Roubut Maksim), Biernat Szymon, Stadie Daniel (64' Świder Jakub), Begier Oliwier (77' Krupowicz Michał), Kalinowski Kacper, Poniedziałek Cyprian, Hrybau Nikita, Jachno Paweł, Matuszewski Miłosz, Rogala Krystian.

Betclic 3. Liga, grupa 3 - TABELA / WYNIKI

Za tydzień „Duma pogranicza” zmierzy się na wyjeździe z MKS Kluczbork. Mecz zaplanowano 28 września o godz. 16:00.