Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
brydż

Słubicki oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego zorganizował mistrzostwa w brydżu sportowym dla nauczycieli. W rozgrywkach, które odbyły się 10 grudnia w Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji, rywalizowało 13 par.

W mistrzostwach wzięli udział zawodnicy ze Słubic, Świnoujścia i Strzelec Krajeńskich, a także z Rzepina, Kostrzyna nad Odrą i Gorzowa Wielkopolskiego. Grano systemem „każdy z każdym”, a nad przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia Ryszard Szkwarek.

Pierwszej miejsce zdobyli Wojciech Waszkowiak i Krzysztof Tumielewicz, drugie wywalczyli Sławomir Drewalski i Aleksander Kozłowski, a trzecie Agnieszka Ziomek i Skarbimir Kozar. Najlepszą parą ze Słubic okazał się duet Krzysztof Rogoziński i Sebastian Simonienko.

W miksie wygrali Marta Haszkiewicz i Andrzej Włodarczak, drugie miejsce zajęli Agnieszka Ziomek i Skarbimir Kozarow, a trzecie Krystyna Lindner i Ryszard Boberski.

Głównymi organizatorami wydarzenia byli szefowa ZNP w Słubicach Weronika Bursztynowicz oraz emerytowany nauczyciel Sławomir Drewalski. Wśród kibiców oglądających rozgrywki byli starosta słubicki Leszek Bajon i burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak.

Nagrody dla zwycięzców ufundowali: Oddział ZNP w Słubicach, Okręg Lubuski ZNP w Zielonej Górze, Starostwo Powiatowe w Słubicach, Gmina Słubice oraz Marta Haszkiewicz.

Przedstawiamy galerię zdjęć z tego wydarzenia udostępnioną przez Starostwo Powiatowe w Słubicach i Gminę Słubice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.