Warta Gorzów lepsza od Polonii Słubice

Polonia Słubice zanotowała trzecią porażkę w tym sezonie. W 15. kolejce IV ligi podopieczni trenera Andrzeja Wypycha przegrali z niżej notowaną Wartą II Gorzów 0:1.

Mecz odbył się 4 listopada w Słubicach.  Spotkanie od pierwszych minut nie układało się dobrze dla gospodarzy. Gorzowianie zdobyli pierwszą i jak się okazało zwycięską bramkę w 30 minucie. Słubiczanie, mimo ambitnej postawy w 2 połowie meczu, nie zdołali doprowadzić do wyrównania i to Warta zgarnęła komplet punktów.

- Dzisiaj przyszedł cięższy mecz. Nie było naszego najlepszego strzelca Rafał Gronostaja. Mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy i to rywal wywiózł ze Słubic trzy punkty – powiedział po meczu. szkoleniowiec Polonii.

Mimo przegranej Polonia zachowała trzecie miejsce w tabeli. Na pozycję lidera wskoczyła Ilanka Rzepin, która ma trzy punkty przewagi nad Polonią i plasującym się na drugiej pozycji Lubuszanin Drezdenko, który w tej kolejce także zanotował porażkę.