Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Narodowy Bieg Niepodległości

11 listopada biegaczki i biegacze uczczą 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Trasa biegu tradycyjnie będzie liczyła 10 km i poprowadzi ulicami Słubic, ze startem i metą na stadionie SOSiR. Ruszyły zapisy!

Atestowana trasa o długości 10 km poprowadzi ulicami miasta. Zawodnicy wystartują o godz. 14:00 ze stadionu SOSiR i pobiegną ulicami: Sportową, Rzepińską, Narutowicza, Konstytucji 3-go Maja, Bohaterów Warszawy, Akademicką, dalej przez plac Bohaterów, plac Wolności i plac Przyjaźni. Tam nawrócą i pobiegną z powrotem tą samą trasą z metą na stadionie.

Limit uczestników wynosi 150 osób. W biurze zawodów zawodnicy i zawodniczki otrzymają pakiet startowy zawierający: numer startowy oraz koszulkę techniczną. Po ukończeniu biegu na wszystkich czekać będzie okolicznościowy medal. Najlepsi w poszczególnych kat. wiekowych oraz open otrzymają puchary.

Opłata startowa:

  • 70 zł od otwarcia zgłoszeń do 31 października,
  • 80 zł od 1 do 8 listopada,
  • 100 zł w dniu zawodów 11 listopada.

Ważne linki

Organizatorem biegów jest Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy wsparciu Lubusza Słubice oraz Lubuskiego Związku Lekkiej Atletyki w Zielonej Górze. Honorowy patronat nad imprezą objęli burmistrz Słubic i starosta słubicki.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.