Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Nowe grupy treningowe w szkole ProTennis

Chcielibyśmy ogłosić fantastyczną wiadomość dla naszej lokalnej społeczności! Słubicka Szkoła Tenisa ProTennis, w odpowiedzi na znaczne zainteresowanie tenisem wśród najmłodszych mieszkańców, otwiera nowe grupy dla dzieci w wieku 6-7 lat.

Tenis to nie tylko sport, to również doskonała okazja do rozwijania zdolności fizycznych i umysłowych dziecka. Nasza szkoła tenisowa jest dumna z historii sukcesów naszych uczniów, którzy dzięki naszemu programowi nauczania osiągają doskonałe wyniki zarówno na kortach, jak i w życiu codziennym.

Nasi doświadczeni trenerzy zadbają o to, aby dzieci odkryły radość z gry w tenisa, rozwijały umiejętności techniczne oraz zdobywały cenne doświadczenia zespołowe. Dzięki nauce tenisa w naszej szkole, dzieci nabiorą pewności siebie, zdyscyplinowania oraz zdrowej pasji do aktywności fizycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane rodziny do zapisywania swoich dzieci na nowe grupy. Jest to idealna okazja, by zacząć tenisową przygodę od najmłodszych lat.

Więcej informacji na temat szkoły oraz zapisów można znaleźć na naszej stronie internetowej lub kontaktując się bezpośrednio pod podanym numerem telefonu. 

Kontakt

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.