Piłka nożna

Mimo ambitnej postawy SKP Słubice nie dało rady urwać punktów aktualnemu liderowi gorzowskiej klasy okręgowej. 24 września na własnym boisku słubiczanie przegrali ze Stilonem II Gorzów 1:3.

Białoniebieskich czekało duże wyzwanie, bo rywale do tej pory jeszcze nie przegrali w tym sezonie. I na boisku potwierdzili, że na szczycie tabeli nie znaleźli się przypadkowo.

Goście objęli prowadzenie już w 14 minucie po strzale Jakuba Kaczora. Po zmianie stron swoje pięć minut – dosłownie i w przenośni – miał Wojciech Kurlapski, który w 60’ i 64’ zaliczył dwa kolejne trafienia dla Stilonu. Honorowego gola dla SKP zdobył w 73’ Dominik Gaudyn.

Porażka spowodowała, że SKP spadło z 10 na 11 pozycję w tabeli.

Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe, odbędzie się 30 września o godz. 16:30. Słubiczan podejmie u siebie FC Kursko.