Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szkoła Pływania Nowy Sącz

Nauka pływania to nie tylko zdobywanie umiejętności, to podróż w głąb siebie, odkrywanie własnych granic, a nierzadko i przekraczanie ich. Jako instruktor z dziesięcioletnim stażem dostrzegam w każdym kursancie nie tylko chęć nauki, ale przede wszystkim ogromny potencjał. W Szkole Pływania stawiam na indywidualne podejście. Każde ćwiczenie, które demonstruję, ma na celu nie tylko nauczyć techniki, ale przede wszystkim zbudować pewność siebie w wodzie. Kiedy obserwuję, jak moi kursanci próbują powtórzyć moje ruchy, widzę w ich oczach determinację i pasję. Pływanie to nie tylko sport, to styl życia, który daje niezliczone korzyści: od doskonalenia kondycji fizycznej, przez kształtowanie postawy ciała, po odnalezienie wewnętrznego spokoju.

Szkoła Pływania | Nowy Sącz

Instruktor pływania: Emil Siedlarz
Telefon: 887 733 552
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW: www.emilsiedlarz.pl
Facebook: Nowy Sącz szkola plywania

Pływanie niemowląt – Baby Swim

Program "Baby Swim" jest dedykowany dla najmłodszych niemowlaków i dzieci w wieku od 3 miesięcy do 2 lat. Unikatowość tych zajęć polega na aktywnym udziale rodziców, co nie tylko wzmacnia więź rodzinna, ale też umożliwia dziecku łagodne i pewne poznanie wodnego środowiska. W bezpiecznych i dostosowanych do potrzeb niemowląt warunkach, pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora, rodzice zdobywają wiedzę o tym, jak bezpiecznie spędzać czas z maluchem w basenie. Interaktywne gry, śpiewy i specjalnie dobrane zabawki sprawiają, że każde spotkanie to kombinacja nauki i zabawy, która sprzyja rozwojowi umiejętności pływackich i kreuje pozytywne doświadczenia. Szczegóły kursu dostępne są pod adresem: Baby Swim – pływanie dla niemowląt w Nowym Sączu.

Nauka pływania dla dzieci z Nowego Sącza

Kluczowym elementem w nauczaniu pływania dzieci jest indywidualne podejście do każdego z nich. Już od 4 roku życia dzieci mogą rozpocząć fascynującą przygodę z wodą. W mojej ofercie znajdują się zarówno zajęcia indywidualne, które pozwolą skoncentrować się na konkretnych potrzebach dziecka, jak i zajęcia grupowe, gdzie maluchy uczą się nie tylko pływania, ale także współpracy i budowania relacji z rówieśnikami. Zajęcia odbywają się w na dwóch basenach - na dużym basenie, gdzie dzieci uczą się radzenia sobie w głębszej wodzie, jak i na małym, gdzie początkujący czują się bezpieczniej. Zawsze dbam o to, by program zajęć był dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Pamiętajmy: nauka pływania to nie tylko zdobywanie umiejętności, ale również budowanie pewności siebie i radość z każdej chwili spędzonej w wodzie.

Nauka Pływania dla dorosłych Sądeczan

Szukasz sposobu na poprawę kondycji, a jednocześnie chcesz nauczyć się nowej umiejętności? Zapraszam na kurs pływania przeznaczony specjalnie dla dorosłych!

? Dlaczego warto?

  • Poprawa kondycji fizycznej
  • Nauka technik od podstaw
  • Możliwość pokonania lęku przed wodą
  • Relaks i odprężenie po ciężkim dniu

? Co oferuje?

  • Wykwalifikowanych instruktorów
  • Indywidualne podejście
  • Bezpieczne i komfortowe warunki
  • Elastyczny grafik

Nie ważne, czy nigdy nie miałeś styczności z wodą, czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności - ten kurs jest dla Ciebie. Dołącz do nas i odkryj radość płynięcia!

szkoła pływania nowy sącz nowy sacz

 

szkoła pływania emil siedlarz nowy sącz

Baby Swim - pływanie niemowląt Nowy Sącz

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.