Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Piłkarze i działacze drużyny Mościenko Sienno zapraszają sympatyków piłki nożnej na turniej piłkarski Mościenko Cup III. Impreza jest rozgrywana dla uczczenia pamięci Jana Stopińskiego.

W rywalizacji o puchar ufundowany przez starostę słubickiego wezmą udział czołowe drużyny piłkarskie z naszego regionu, m.in. Syrena Cybinka, Zorza Kowalów, Chrobry Drzeńsko (obrońca pucharu), GKP Bogdaniec oraz ekipa gospodarzy z Sienna.

- Oprócz emocjonujących meczów na wszystkich uczestników i kibiców czekają liczne atrakcje. Dołączcie do naszego turnieju i wspólnie stwórzmy niezapomniane chwile – zachęca Tomasz Koszela, jeden z organizatorów.

Wśród wspomnianych atrakcji będą m.in. potrawy z grilla, chłodzące napoje, wata cukrowa, a także rozmaite przekąski jak popcorn czy prażynki. Na najmłodszych będą czekać dmuchane zamki.

W trakcie imprezy odbędzie się losowanie nagród w konkursie, który trwa na Facebooku. Można wciąż dołączyć – KLIKNIJ. Do wygrania są gadżety klubowe, a także vouchery na zabiegi spa i masaże.

plakat1

plakat2

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.