Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Golfowe zmagania o puchar burmistrza Słubic

Co ciekawego słychać na polu golfowym Dębowa Polana w Słubicach? W miniony weekend spotkali się tam sympatycy golfa z naszego regionu, aby wziąć udział w otwartym turnieju o puchar burmistrza Słubic.

Do rywalizacji zgłosiło się kilkanaście osób. Oprócz reprezentantów gospodarzy, czyli Słubice Golf Club, na turnieju pojawili się także zawodnicy z największych ośrodków golfowych w naszym regionie (Przytok Golf Resort, Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, Kalinowe Pola Golf Club).

Główną rywalizację w kategorii Stroke Play Brutto wygrał Andrzej Dziewiałtowski (Kalinowe Pola) i to do niego powędrowało trofeum ufundowane przez burmistrza Mariusza Olejniczaka.

Warto odnotować, że przy okazji zawodów zwycięzca ustanowił nowy rekord pola Dębowa Polana. Wszystkie 18 dołków zaliczył w 76 uderzeń. Poprzedni rekord - 78 uderzeń – należał do Krzysztofa Woźniaka.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Stroke Play Netto 0-34.0 – Waldemar Tomiak (Przytok) oraz Stroke Play Netto 34.1-54 – juniorka Lena Łojko (Słubice). Ta ostatnia przy okazji popisała się rzadkim i niezwykle widowiskowym zagraniem - trafiła do dołka za pierwszym uderzeniem (tzw. hole-in-one).

KOMPLET WYNIKÓW

Nagrody i puchary najlepszym zawodnikom wręczali reprezentujący burmistrza radni – Piotr Zalisz oraz Jarosław Sadowski.

Pasjonatów gry w golfa czekają niebawem kolejne imprezy na Dębowej Polanie. 6 sierpnia zaplanowana jest III edycja turnieju Victoria Tour, a 20 sierpnia zmagania o puchar starosty słubickiego. Z kolei we wrześniu czekają także Międzynarodowe Mistrzostwa Słubic. Listę wszystkich turniejów można sprawdzić TUTAJ.

Poniżej zdjęcia z turnieju udostępnione przez organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.