Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ambasador Polski w Niemczech

Przedstawiciele Słubic spotkali się z ambasadorem Polski w Niemczech Dariuszem Pawłosiem. Jednym z tematów rozmów były sprawy związane ze sportem i turystyką. Padła zapowiedź organizacji „czegoś dużego”.

Na spotkaniu Słubice reprezentował burmistrz Mariusz Olejniczak. Towarzyszył mu m.in. Piotr Zalisz, radny i przedstawiciel Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tematem rozmów były współpraca transgraniczna, partnerstwo Słubic i Frankfurtu nad Odrą, a także sport i turystyka.

- Dziękujemy panu ambasadorowi za zaproszenie i bardzo merytoryczne spotkanie. Szykujemy wspólnie coś naprawdę dużego, ale szczegóły zdradzimy niebawem – czytamy na stronie SOSiR-u.

O co chodzi? Będziemy pytać kierownictwo ośrodka o więcej informacji i wrócimy do tematu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 clasic1 2023-02-11 12:32
Kolejny duży balonik typu wieża czy plac rekreacyjny w przykościelnym parku ?? A może tylko uporządkowanie alejek parkowych przy Osirze z wiatrołomów zawalających wszystkie ścieżki ?? Nie można tam ani pospacerować z wózkiem , z kijkami czy pojeździć rowerem . Nie każdy jest stworzony do rzeczy wielkich i chciałby też poczuć sportowego ducha nie tylko na trybunach. Dyplomata raczej nie skorzysta z piły spalinowej żeby uporządkować słubicki parki .

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.