Juniorzy starsi Polonii Słubice

Dobre wieści z piłkarskiej murawy. Seniorzy i juniorzy starsi Polonii Słubice zgodnie wygrali swoje mecze ligowe rozgrywane 16 października. Wspólnie zdobyli aż 10 bramek.

Seniorzy

IV-ligowa Polonia Słubice wygrała u siebie z Syreną Zbąszynek 5:4, choć losy meczu decydowały się do ostatnich minut. W 82. minucie podopieczni Andrzeja Wypycha prowadzili 5:1, ale goście (a konkretnie Paweł Dulat) zdobyli aż 3 bramki z rzędu. Na szczęście na wyrównanie zabrakło im czasu. Trafienia dla polonistów zaliczyli: Gabriel Chrostowski (2x), Przemysław Begier, Rafał Gronostaj oraz Giovanni Parizotto.

IV liga: TABELA I KOMPLET WYNIKÓW

Juniorzy starsi

Tego samego dnia, ale na wyjeździe, o ligowe punkty walczyli również juniorzy starsi występujący w lidze wojewódzkiej. Liderzy tabeli prowadzeni przez trenera Maciej Ossowskiego pewnie pokonali SKP Stary Kisielin 5:2. Bramki słubickiej drużyny zdobyli: Daniel Neuman (2x), Oskar Ryszczuk, Bartek Oprzalski i Gabriel Lutycz.