Polonia

Kibice liczyli na trzy punkty, udało się wywalczyć tylko jeden. Polonia Słubice zremisowała u siebie z Piastem Iłowa 1:1 w 7. kolejce piłkarskiej IV ligi.

Mecz odbył się 18 września w Słubicach. Gola dla rywali w 15 minucie zdobył Andrzej Bagiński. Minutę później wyrównał Maciej Ossowski. Więcej goli już nie padło i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

To już drugi remis z rzędu, a czwarty w ogóle, licząc od początku bieżącego sezonu. Polonia jak na razie zajmuje 14 miejsce (na 18 zespołów) w tabeli z dorobkiem 7 punktów w 7 meczach.

Kolejna okazja do poprawienia dorobku już 25 września, także na własnym stadionie. Tym razem do Słubic przyjadą Czarni Żagań. Początek meczu o godz. 15:00.