Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
E-sport

Dobra wiadomość dla fanów gier komputerowych. Po dłuższej przerwie w Słubicach odbędzie się kolejny, trzeci już turniej e-sportowy w piłkę nożną. Dla najlepszych będą puchary i nagrody. Ruszyły już zapisy.

Tak jak w przypadku wcześniejszych turniejów, za jego organizacją stoi duet Robert Kubica i Michał Gołębiowski. Chętni powinni zgłaszać się do nich przez Facebooka, obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Limit miejsc to 24, a wpisowe wynosi 40 zł.

Rozgrywki będą odbywać się za pośrednictwem gry PES 2021 (Pro Evolution Soccer) na platformie Play Station 4. W turnieju będzie można zagrać tylko reprezentacjami narodowymi, które startowały na Euro 2020. Wybór odbędzie się poprzez losowanie.

Losowanie drużyn odbędzie się 2 października, a sam turniej zaplanowano w dniach 9-10 października. Pierwszego dni będą rozgrywki grupowe, a drugiego faza finałowa. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, miejscem rozgrywanie turnieju będzie sala kinowa Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Imprezę wspiera burmistrz Słubic, który ufundował główne trofea. Oprócz pucharów na najlepszych czekają nagrody finansowe. Za 1 miejsce 350 zł, za 2 – 250 zł, a za 3 – 120 zł.

Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie.

ZOBACZ REGULAMIN

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Słubice24.

E-sport

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.