Polonia Słubice - Odra Nietków

Za nami 4. kolejka JAKO IV Ligi Lubuskiej. Polonia Słubice tym razem podejmowała u siebie LKS Odrę Nietków. Spotkanie skończyło się remisem 2:2.

Poloniści, którzy w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Lechią II Zielona Góra 1:2, chcieli dostarczyć kibicom sporo emocji, a przede wszystkim postarać się o drugie w sezonie zwycięstwo.

Rozpoczęło się bardzo dobrze, bo już w 7 minucie gola dla Polonii zdobył Rafał Gronostaj. W pierwszej połowie obie drużyny dołożyły jeszcze po jednym trafieniu (Daniel Stadie dla Polonii i Patryk Trzemiel dla Odry) i na przerwę podopieczni trenera Andrzeja Wypycha schodzili prowadząc 2:1. W drugiej odsłonie spotkania nie byli już tak skuteczni, a Odra zdobyła upragnioną bramkę, która przypieczętowała remis (jej strzelcem był ponownie P. Trzemiel).

Po 4 kolejkach Polonia Słubice zajmuje 9 lokatę w tabeli IV ligi, mając na swoim koncie 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy, 1 porażka).