Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polonia Słubice

Już w najbliższy weekend rusza JAKO IV Liga Lubuska. Pierwsze spotkanie Polonia Słubice rozegra na wyjeździe. Rywalem podopiecznych trenera Andrzeja Wypycha będzie Spójnia Ośno Lubuskie. 

Słubiczanie przystępują do nowego sezonu w dobrych nastrojach i tak jak rok temu zapowiadają walkę o podium IV ligi.

Mają im w tym pomóc kadrowe wzmocnienia. Szeregi polonistów zasilił m.in. bramkostrzelny Andre Felipe z Brazylii, który rok temu grał w SKP Słubice. Do drużyny dołączył także jego rodak Giovani Parizotto, znany doskonale kibicom z wcześniejszych występów w „Dumie pogranicza”. Wzmocnieniem będzie także Bartosz Kuźmicz, który stanie między słupkami.

Do zespołu dołączy kilku utalentowanych juniorów starszych, którzy w ubiegłym sezonie wygrali ligę okręgową. Są to: Arkadiusz Liszewski, Kamil Stondzik, Piotr Codogni, Michał Krupowicz i Hubert Alicki. Z ważniejszych zawodników szeregi Polonii opuścił Eligiusz Krzeptowski, który będzie teraz grać za Odrą, w drużynie SV Victoria Seelow.

Pierwszy sprawdzian formy czeka polonistów już 7 sierpnia w Ośnie Lubuskim w prestiżowych derbach powiatu słubickiego. Początek pojedynku ze Spójnią o godz. 14:00. Zapraszamy do kibicowania.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.