Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Łukasz Fabiański

To była mega niespodzianka dla młodych adeptów piłki nożnej. Wakacyjny obóz bramkarski, który poprowadził Mirosław Dębiec, miał wyjątkowych gości. Na zajęciach pojawili się pochodzący ze Słubic reprezentanci Polski – Łukasz Fabiański i Paulina Dudek.

Promet Keeper Academy by Miro Dębiec od lat organizuje w wakacje obozy bramkarskie, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Nie inaczej było i w tym roku. Tym razem, oprócz zajęć sportowych na zielonej murawie, czekał na nich wyjątkowy gość – Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski.

Na pierwszy trening wpadł bez zapowiedzi, czym nieco zaskoczył młodych piłkarzy, ale na kolejny przybył już „oficjalnie”, aby z nimi nie tylko zrobić pamiątkowe zdjęcie i rozdać autografy, ale przede wszystkim potrenować. W podziękowaniu dostał koszulkę akademii i pamiątkowy medal.

- Ważne jest, aby trafić na odpowiednią osobą w swojej karierze. Sądzę, że wielu z uczestników tego obozu ma szansę osiągnąć coś fajnego w swoim życiu piłkarskim – mówił po treningu Ł. Fabiański. – Obecność takiej postaci na naszym obozie, to dla wielu dzieciaków spełnienie marzeń i świetna mobilizacja do dalszej pracy – cieszył się M. Dębiec.

To jednak nie był koniec piłkarskich niespodzianek. Na zajęciach zjawiła się również Paulina Dudek, zawodniczka Paris Saint Germain, z którym niedawno sięgnęła po tytuł mistrza Francji, a także filar kobiecej reprezentacji Polski. Słubiczanka sprawdziła poziom umiejętności młodych bramkarzy każdemu z nich strzelając rzut wolny.

W obozie bramkarskim wzięły udział łącznie 32 osoby, które nie tylko szkoliły się na boisku pod okiem trenerów, ale także brały udział w dodatkowych warsztatach na temat żywienia czy zdrowego trybu życia. Były też quizy z wiedzy o piłce nożnej, bitwy bramkarskie, a nawet loteria fantowa z nagrodami. – Bardzo dziękujemy gminie i panu burmistrzowi za wsparcie finansowe, dzięki czemu mogliśmy sobie pozwolić na fajne nagrody. Było super – podsumował M. Dębiec.

Na treningach młodych bramkarzy byliśmy obecni także z naszym obiektywem. Poniżej galeria zdjęć z odwiedzin Pauliny Dudek i Łukasza Fabiańskiego.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.