Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Półkolonie Lubusz Słubice

Co ciekawego można robić podczas wakacji? Aby dobrze się bawić, nie trzeba wyjeżdżać ze Słubic – przekonuje Ryszard Chustecki z LKS Lubusz Słubice. Klub przygotował sportowe półkolonie dla dzieci i młodzieży.

Oprócz klubu w organizację wakacyjnego wypoczynku włączyły się także Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, na którego obiektach będą odbywać się zajęcia, oraz Słubicka Akademia Biegowa.

W okresie od końca czerwca do końca lipca zaplanowano aż cztery jednotygodniowe turnusy. Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku 8-12 lat, a grupa dzieci na każdym turnusie będzie liczyć około 12-15 osób.

Skoro wakacje, to nie może być nudy, dlatego w programie półkolonii zaplanowano sporo zajęć sportowo-rekreacyjnych. - Będą golf, szachy, siatkówka, koszykówka, wycieczki rowerowe, zajęcia pokazowe z ratownictwa medycznego, wycieczki do straży pożarnej, policji, straży miejskiej, straży granicznej, wyjazdy na basen czy wypoczynek nad wodą – wylicza R. Chustecki.

Koszt udziału w jednym turnusie wynosi 300 zł od 1 osoby.

Zgłoszenia można przekazywać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie SOSiR przy ul. Sportowej 1.

Regulamin półkolonii oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie:

https://sosirslubice.pl/aktualnosci/167-letnie-polkolonie-2021

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.