Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W niedzielę, 15 sierpnia, zespół SKP Słubice rozpoczyna piłkarską przygodę w rozgrywkach A klasy. Słubiczanie zainaugurują swój pierwszy ligowy sezon meczem na wyjeździe z Juwenią Boczów. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Lubiechni Wielkiej o godzinie 17:00.

Juwenia Boczów jest uznawana za faworyta rozgrywek. W poprzednim sezonie zajęła 3 miejsce, które jednak nie dało jej awansu do klasy okręgowej.  W tym sezonie piłkarze z Boczowa stawiają sobie za cel awans z pierwszego miejsca, należy więc spodziewać się interesującego spotkania faworyta z debiutantem.

Pierwszy mecz u siebie piłkarze SKP Słubice rozegrają już za tydzień 22 sierpnia. Spotkanie odbędzie się na obiektach słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Szczegółowe informacje oraz pełen terminarz rozgrywek na stronie www.skpslubice.pl
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Marcin Kiedrowicz 2010-08-15 21:18
Z informacji jakie otrzymaliśmy bezpośrednio od przedstawicieli zespołu wynika, że w swoim debiucie SKP Słubice pokonało faworyta rozgrywek aż 6:0. Gratulacje!
#2 dreamhost 2010-08-15 23:37
I owszem, pokonało ;-) Szkoda tylko, że tak mało osób ze Słubic wybrało się do Lubiechni i szkoda, że nie pofatygował się HTS. W każdym razie - wydaje się całkiem realnym awans do okręgówki po zakończeniu sezonu. Jako, że bez aparatu lub kamery się nie ruszam, ustrzeliłem kilkaset zdjęć (nie chciało mi się dźwigać 5kg kamery...) - ponad setka do obejrzenia pod adresem www.midimania.pl/skp/
#3 kbl 2010-08-19 13:47
Kurka, chłopaki grają z GKP Pszczew a ja właśnie w Pszczewie do czwartku siedze, szkoda ze u siebie gra SKP a nie wyjazd :) Powodzenia chłopaki :) !

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.