Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Foliarex

Reprezentacja Foliarexu wygrała wiosenną edycję turnieju firm i zakładów pracy w piłce nożnej. O puchar burmistrza Słubic rywalizowało 10 drużyn. Zmagania na zielonej murawie śledziliśmy z naszym obiektywem. 

Turniej odbył się 22 maja na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach programu Piłkarski Laur. Jego organizatorem, podobnie jak pozostałych imprez cyklu, była firma Colloseum Marketing Sport Mirosława Wrzesińskiego. Przy prowadzeniu turnieju wspomagał go Andrzej Martyniak z Polonii Słubice.

Do turnieju zgłosiło się 10 ekip. Drużyny najpierw rywalizowały w grupach, a następnie o odbyła się faza pucharowa i wielki finał. W nim spotkało się dwóch faworytów: Arkadasz Kebab i Foliarex Słubice. Lepsi okazali się ci drudzy i to oni zwyciężyli w turnieju. Trzecie miejsce przypadło w udziale reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Końcowa klasyfikacja turnieju

  1. Foliarex Słubice
  2. Arkadasz Kebeb Słubice
  3. KPP Słubice
  4. Conistics Słubice
  5. Urząd Miasta Gubin
  6. Kohl Słubice
  7. Desmond S.C. Słubice
  8. Trans Logistyka Słubice
  9. MK Katering Słubice
  10. Mika Kowalów

Na zakończenie turnieju wręczono również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adam Popkowski z KPP Słubice, tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Michała Stembalskiego z Foliarexu, a koronę króla strzelca zdobył Daniel Małecki z Arkadasz Kebab.

Poniżej galeria zdjęć z turnieju.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.