Polonia Słubice

Polonia Słubice ma za sobą kolejny pojedynek w IV lidze. W 30. kolejce słubiczanie zremisowali na wyjeździe z Piastem Iłowa 1:1.

Mecz zaczął się po myśli naszej drużyny. Już w 12 minucie bramkę dla Polonii strzelił Rafał Gronostaj. Gospodarze odpowiedzieli szybko. W 28 min. do remisu doprowadził Kacper Hałdaś. Mimo starań obu drużyn, w 2 połowie więcej goli już nie zobaczyliśmy i obie drużyny podzieliły się punktami.

Piast Iłowa – Polonia Słubice 1:1 (1:1)

Zagrali: Radosław Bednarczyk, Przemysław Stępień (70’ Gabriel Chrostowski), Maciej Ossowski, Patryk Nowaczewski (60' Przemysław Begier), Rafał Gronostaj, Łukasz Chrostowski, Ihor Myrko, Mikołaj Kawecki, Szymon Biernat, Bartosz Donigiewicz, Gracjan Kudła. Rezerwowi: Dawid Żurawski, Mariusz Guraj, Daniel Stadie, Hubert Stawicki.