Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
31 lipca w Słubicach odbędzie się nowe sportowe przedsięwzięcie - "Bieganie na śniadanie". Jak mówią organziatorzy czegoś takiego w Słubicach jeszcze nie było. Wystarczy wziąć wygodne buty do biegania oraz sportowy strój. A na mecie czekać będzie niespodzianka.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którzy mają ochotę na aktywne i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Wśród podobnych sobie "sportowych maniaków" będzie można chwilę pobiegać i skosztować czekające na mecie śniadanie (jogurt). Dodatkową atrakcją będzie prezent w postaci koszulek dla uczestników (otrzyma je pierwszych 100 biegaczy).

Cała akcja odbędzie się na stadionie w Słubicach. Początek o godzinie 9:00.

Bieganie na śniadanie.

 

Czegoś takiego w Słubicach jeszcze nie było. Burmistrz Ryszard Bodziacki zaprasza do wspólnego biegania zgodnie z hasłem „Słubickie Bieganie na śniadanie”. Wystarczy, że weźmiesz wygodne buty do biegania, sportowy strój……

 

Akcja, która ma stać się już słubicką tradycją zostanie zainaugurowana 31 lipca w sobotę. Wszyscy chętni, którzy mają ochotę aktywnie i zdrowo rozpocząć dzień proszeni są do stawienia się w tym dniu o godz. 9.00 na Stadionie Olimpijskim w Słubicach. Tam wśród podobnych sobie „sportowych maniaków” będzie można chwilę pobiegać i skosztować czekające na mecie śniadanie w postaci pysznego i zdrowego jogurtu. Organizatorzy w imieniu swoim oraz burmistrza zachęcają wszystkich słubiczan do przełamanie bariery i stworzenia w naszym mieście nowej jakości zdrowego spędzania choćby kilku chwil na świerzym powietrzu. Dodatkową motywacją niech będzie koszulka z logo imprezy dla pierwszych 100 uczestników śniadaniowego biegania.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 vad399 2010-07-23 15:12
Dzień dobry! A jaki będzie dystans? Czy to również niespodzianka?

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.