Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicka Czasówka

Znamy kolejne szczegóły II edycji Słubickiej Czasówki. Wiemy już, że impreza odbędzie się 30 maja 2021 roku, w niedzielę. Lada moment ruszą też internetowe zapisy.

O tym, że termin imprezy przeniesiono z września na maj pisaliśmy w połowie stycznia. Krzysztof Murdza i Piotr Zalisz, pomysłodawcy wyścigu, zaproponowali wtedy internautom wybór dnia – sobotę lub niedzielę. Zdania były podzielone, choć nieco więcej osób wskazało tę drugą opcję.

I taka też była ostatecznie decyzja obu panów. Wyścig odbędzie się 30 maja 2021 roku. I tę datę wszyscy fani jazdy na dwóch kółkach powinni już sobie zapisać w kalendarzach. Miejsce pozostaje bez zmian - wał przeciwpowodziowy na wysokości Nowego Lubusza.

Warto też odpowiednio wcześniej się zgłosić do udziału w zawodach, bo liczba miejsc jest ograniczona. Na dystansie głównym może wystartować maksymalnie 150 osób, a krótkim, przeznaczonym przede wszystkim dla dzieci – 30 osób.

Zapisy podobnie jak za pierwszym razem będą odbywać się droga elektroniczną – za pośrednictwem strony www.maratonczykpomiarczasu.pl. Formularz rejestracyjny ma być uruchomiony jeszcze w ten weekend.

Po więcej bieżących informacji odsyłamy na stronę Słubickiej Czasówki na Facebooku - KLIKNIJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.