Polonia Słubice

Były emocje, były bramki, do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa. Na inaugurację rozgrywek IV ligi Polonia Słubice zremisowała z Lechią II Zielona Góra 2:2.

Słubiczanie przystąpili do tego meczu osłabieni. We znaki dało im się zmęczenie po pucharowej środzie, pojawiły się kontuzje, część z zawodników nie mogła zagrać z prywatnych powodów.

Rywale skwapliwie to wykorzystali i już po kwadransie prowadzili 1:0. Odpowiedź Polonii była jednak szybka. W 27 minucie do remisu doprowadził Szymon Biernat. Po zmianie stron utrzymywała się przewaga ekipy gości, czego ukoronowaniem była bramka zdobyta w 78 minucie.

Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Zielonej Góry w doliczonym czasie gry gola na wagę remisu zdobył Patryk Nowaczewski. Po jego trafieniu sędzia zakończył mecz, a poloniści mogli cieszyć się z pierwszego punktu w sezonie 2020/2021.

Polonia Słubice - Lechia II Zielona Góra 2:2 (1:1). Bramki dla Polonii: Szymon Biernat (27'), Patryk Nowaczewski (90'+4). Pozostałe wyniki i tabela IV ligi na stronie www.90minut.pl.

Na meczu byliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Poniżej fotki.