Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Plenerowy Klub Seniora

Marsz, wymachy, głębokie oddechy, kilka skłonów – od tego zaczęły dzień panie, które wzięły udział w spotkaniu Plenerowego Klubu Seniora. Dzielnie ćwiczyły w parku - pod okiem trenera Piotra Kiedrowicza.

Plenerowy Klub Seniora to inicjatywa prowadzona przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum. Raz w tygodniu grupa seniorów (a właściwie seniorek, bo do klubu zgłosiły się na razie same panie) spotyka się i korzysta z różnych aktywności. Był już spacer przyrodniczy, muzykoterapia, a w tym tygodniu przyszedł czas na aktywność fizyczną.

23 czerwca w parku przy Al. Niepodległości ćwiczenia poprowadził trener Piotr Kiedrowicz. Pokazywał, zachęcał i motywował do ćwiczeń – nie tylko tych podczas spotkań, ale na co dzień. Wyjaśniał nie tylko jak ćwiczyć, ale także np. dlaczego warto przytulić się do brzozy.

Jak seniorki oceniają spotkanie? - Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy jak ćwiczyć i co robić żeby zachować zdrowie i być w dobrej formie. W myśl powiedzenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Dziękuję ślicznie za motywację do ćwiczeń – powiedziała pani Maria, jedna z uczestniczek.

Do Plenerowego Klubu Seniora każdy może się przyłączyć. Udział nic nie kosztuje. Więcej o zajęciach do przeczytania TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.