Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Na koniec roku mieliśmy sporą dawkę piłkarskich emocji, choć tym razem nie na zielonej murawie. Podczas walnego zgromadzenia członków SKP Słubice zmieniły się władze klubu. Nowym prezesem został Adam Mroziński.

SKP Słubice
M. Zborowskiego (z lewej) zastąpi A. Mroziński (z prawej)

Na tym stanowisku zastąpił Mariusza Zborowski, założyciela SKP i jak do tej pory jedynego prezesa, który pełnił tę funkcję od 2010 roku, a z końcem bieżącego roku podał się do dymisji. Razem z nim ustąpili pozostali członkowie zarządu.

Na nowego szefa klubu wybrano Adam Mrozińskiego, byłego trenera (2010-2017) i zawodnika SKP. Wiceprezesem został Łukasz Gulbiński, a skarbnikiem Przemysław Mól. Skład zarządu uzupełnili Dawid Rękawiecki oraz Damian Szydło. Roszady nastąpiły też w komisji rewizyjnej. Przewodniczącym został Paweł Kupis, a członkami Daniel Małecki oraz Patryk Bagnerowski.

To jednak nie koniec zmian, bo do dymisji podał się trener Przemysław Kuźniar, dlatego najważniejszym zadaniem nowego zarządu będzie znalezienie osoby, która poprowadzi zespół seniorów w rundzie wiosennej. Przypomnijmy, na półmetku sezonu SKP zajmuje 3 miejsce w A klasie (grupa słubicka).

Przedstawiciele klubu poinformowali, że zmiany nastąpią również w kadrze zespołu seniorów. Najprawdopodobniej szeregi SKP opuści kilku zawodników.

O sytuacji w klubie będziemy informować. Niebawem ukażą się także rozmowy z byłym i nowym prezesem białoniebieskich.

Komentarze   

#1 kreplas 2020-01-03 09:39
Powodzenia Adamie!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.