Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Koniec roku to u naszych sąsiadów za Odrą tradycyjnie czas na charytatywny turniej piłkarski. Imprezę już po raz 30. organizuje klub 1. FC Frankfurt. Na boisku zaprezentują się także zawodnicy Polonii – zarówno seniorzy, jak i młodzież.

Perlik Cup
Tym razem poloniści sprawdzą się na hali (fot. archiwum)

Impreza odbędzie się 28 grudnia w okazałej Brandenburg-Halle we Frankfurcie (ZOBACZ DOJAZD), dzięki czemu będzie dość miejsca, aby pomieścić kibiców z Polski Niemiec.

Piłkarze Polonii Słubice mocno liczą na wsparcie swoich fanów. Będzie im potrzebne, bo obsada turnieju zapowiada się mocno. W rywalizację wezmą udział m.in. FC Eisenhüttenstadt, SV Blau-Weiß Markendorf , SV Union Booßen, Müllroser SV, Carina Gubin i oczywiście gospodarze, czyli 1. FC Frankfurt, łącznie 10 drużyn.

Zwycięzca zgarnie puchar ufundowany przez firmę Elektro Jahn. Udział sponsorów nie jest bez znaczenia. Naszych piłkarzy wspiera finansowo Piotr Wilczewski, przedsiębiorca, który jest właścicielem m.in. baru Delta.

Oprócz dorosłej piłki, będzie też ta w wykonaniu młodzieżowym. Podczas turnieju kolejną okazję do sprawdzenia się na tle rówieśników z Niemic będą mieli zawodnicy UKS Polonia Słubice, tym razem z rocznika 2007. Za rywali będą mieli m.in. Berliner AK, Babelsberg 03, TeBe Berlin, Polonia Slubice czy SC Staaken Berlin.

Turniej młodzieżowy rozpocznie się o godz. 12:30 i potrwa do 16:00. O godz. 17:00 granie zaczną seniorzy. Zapraszamy do kibicowania, szczegóły na poniższym plakacie.

hala ffo_turniej

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.