Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To był długi i intensywny sezon wędkarski! A na jego zakończenie Koło PZW nr 2 w Słubicach zaprasza swoich członków na zawody spławikowe o Puchar Zarządu Koła.

Wędkowanie

Ostatnie zawody w tym sezonie odbędą się 27 października na kanale Odry w Słubicach.

Zbiórka o godz. 7.30 pod mostem. Do godz. 8 będzie czas na przywitanie i omówienie regulaminu zawodów. Potem odbędzie się losowanie stanowisk, po którym wszyscy udadzą się na swoje miejsca. Od 10.20 do 10.30 przewidziano nęcenie ciężkie, a samo łowienie rozpocznie się o godz. 10.30.

Rywalizacja zakończy się o godz. 15.30, do 16 potrwa ważenie ryb na stanowiskach. O 16 zaplanowano wspólny posiłek oraz oczywiście ogłoszenie wyników i dekorację zwycięzców.

Jakie są zasady rywalizacji? Łowienie odbywać się będzie zgodnie z RAPR „na żywej rybie”, tak więc każdy zawodnik musi posiadać siatkę ze sztywnymi obręczami (3,5 m) do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Dozwolone jest łowienie na jedną wędkę metodą spławikową, wyklucza się łowienie na żywą lub martwą rybę.

Zapisy do 26 października przyjmuje skarbnik koła w Sklepie Wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisach mile widziana dobrowolna wpłata na działalność koła w wys. 35 zł.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.