Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
To będą wyjątkowe zawody spinningowe. Koło PZW nr 2 zaprasza do udziału w pierwszej odsłonie Memoriału im. Krzysztofa Gancarza, zmarłego w maju pracownika Urzędu Miejskiego i członka tego koła.

gancarz

- K. Gancarz był członkiem naszego koła. Trudno się nam pogodzić z jego śmiercią, tym bardziej, że był niezwykle uczynny, młody i zdolny. Nie możemy już nic dla niego zrobić, tylko zachować o nim pamięć – powiedział naszej redakcji Bogdan Hryniewicz, sekretarz koła.

Dlatego właśnie zarząd podjął decyzję, żeby zorganizować cykl zawodów poświęconych K. Gancarzowi - jako memoriał jego imienia. Pierwsze z nich odbędą się już 7 lipca na Odrze w Kunicach. W otwarciu memoriału weźmie udział m.in. żona zmarłego.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 7:00 na główce strategicznej. Zawody rozpoczną się o godz. 7:30 i potrwają do 13:30. Pół godziny później zostanie zamknięta waga, następnie odbędzie się wspólny posiłek, podczas którego zostaną omówione wyniki. Zwieńczeniem imprezy będzie dekoracja zwycięzców.

Zapisy już ruszyły i potrwają do 5 lipca. Prowadzi je skarbnik koła w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisach organizatorzy zachęcają do dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wys. 30 zł.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 janosik 2019-07-02 15:28
[*] a to są otwarte zawody?
#2 Redakcja Słubice24.pl 2019-07-02 17:37
Z tego co kojarzymy, to aby brać udział w zawodach organizowanych przez koło, trzeba być jego członkiem. Ale najlepiej zadzwonić pod podany numer i dopytać.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.