W dobrych humorach zasiadali do wielkanocnego stołu piłkarze Polonii Słubice. W ramach świątecznej kolejki wygrali w pojedynku z Odrą Bytom Odrzański aż 5:0. Hat-tricka zaliczył Mateusz Stefanowicz.

Polonia Słubice

Od pierwszych minut spotkania było widać, że poloniści przed swoją publicznością chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przez cały mecz przeważali, choć gościom trzeba oddać, że ambitnie próbowali podjąć walkę. Nie byli jednak w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Jakuba Szewielińskiego.

Udokumentowaniem dobrej gry całego zespoły było zdobycie trzech bramek, i to jeszcze w pierwszej połowie, przez Mateusza Strefanowicza. Kolejne trafienia dołożyli Przemysław Biegier oraz Irima Allan Broh Tebli i mecz zakończył się wynikiem 5:0.

Polonia Słubice – Odra Bytom Odrzański 5:0

Skład Polonii: Jakub Szewieliński, Dawid Kucharski, Ihor Myrko (70’ Maciej Łowiecki), Eligiusz Krzeptowski, Mateusz Stefanowicz, Irima Allan Broh Tebli (60’ Łukasz Tabaka), Przemysław Begier, Gaby Franchini (46’ Daniel Stadie_, Norbert Pawłowicz, Łukasz Chrostowski (66’ Mariusz Guraj), Mathis Citronnelle (55’ Gabriel Chrostowski). Trener: Andrzej Wypych.

Dzięki zwycięstwu i zdobytym trzem punktom Polonia Słubice wskoczyła na 8 miejsce w tabeli IV ligi. Komplet wyniki na stronie www.90minut.pl.