Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Na zakończenie ferii w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbył się XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Rywalizacja była zacięta – wyłoniono mistrzów w poszczególnych kategoriach. I rozlosowano nagrodę specjalną – do szczęśliwca trafił rower górski.

cybinka turniej_tenis

25 stycznia w MGOK w Cybince był dniem sportu, a dokładniej – tenisa stołowego. Rywalizacja w ramach XIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego trwała trzy godziny, a wzięło w niej udział 33 zawodników.

Patronat nad turniejem objął burmistrz Marek Kołodziejczyk, to właśnie on wraz z Ewelina Skórską, dyrektor MGOK, wręczyli nagrody zwycięzcom.

Wśród pań najlepsza okazała się Karolina Nowicka, drugie miejsce zajęła Joanna Niparko, a na trzecim stopniu podium stanęła Sara Gawryluk. Panowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród tych młodszych, do lat 13, najlepszy był Jakub Gawryluk, srebro wywalczył Oliwier Mielcarek, a brąz Miłosz Macke.

Zwycięzcą rywalizacji został Marek Ciemcioch, za nim uplasował się Bartosz Niparko, a trzecie miejsce zajął Mateusz Zając. Szczęście uśmiechnęło się do Dominkia Kęsickiego z Białkowa, który wyjechał z turnieju na nowym rowerze górskim. Ta nagroda została rozlosowana wśród wszystkich uczestników.

Zakup nagród był możliwy dzięki wsparciu sponsorów – za co organizatorzy są bardzo wdzięczni.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.