Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Firma Body&Soul zaprasza wszystkie Panie chcące zadbać o swoją figurę na zajęcia gimnastyczne na siłowni. Trening trwa 1 godzinę zegarową i zawiera rozgrzewkę, ćwiczenia kształtujące z wyraźnym akcentem na „kobiece” partie mięśniowe (pośladki, uda i brzuch) oraz ćwiczenia rozciągające.

Dla kogo są takie zajęcia? Praktycznie dla wszystkich – grupa ćwiczebna liczy do 12 osób, i właśnie to pozwala na dużą indywidualizację podczas treningu. Prowadzący – Tomasz Walczak to instruktor wielu form fitness, a swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuje w procesie przygotowania najbardziej wartościowego obwodu ćwiczebnego dla danej grupy.

Siłowania dla Pań z instruktorem

Zainteresowane osoby zapraszamy na pierwsze spotkanie we wtorek 24 listopada o godz. 19:15 w siłowni znajdującej się w Gimnazjum nr 2 przy ul. Wojska Polskiego. Rekrutacja nowej grupy trwa do momentu zgłoszenia się 12 chętnych Pań! Cena za jedne zajęcia – 8 zł!

Kontakt:

Tomasz Walczak
Tel.: 0-796-632-919
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bodysoul.pl
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 monika 2009-11-21 10:09
Fajny pomysł na pewno skorzystam
#2 monika 2009-11-21 10:09
Fajny pomysł na pewno skorzystam

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.