Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Przypominamy, że 23 marca w klubie Prowincja zagra Czesław Mozil. Dla naszych czytelników mamy darmowe zaproszenia na ten koncert. Artysta zaprezentuje swój najnowszy album pt. "Księga emigrantów. Tom I".Czesław Mozil to barwna postać polskiej sceny muzycznej. 8 lat temu zadzwił wszystkich swoim singlem "Maszynka do świerkania". W Prowincji . Czesław od 2011 jest jurorem polskiej wersji muzycznego programu "X-Factor".

czeslaw
Termin:
23.03.2015 godz. 19:30. Miejsce: Klub Prowincja.

Bilety: nabycia w Prowincji w cenie 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu.

REZERWACJA
Sms: 603952430 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści wiadomości należy podać imię i nazwisko zamawiającego, ilość biletów, miejscowość).

Konkurs
Dzięki współpracy z klubem Prowincja mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Czesława. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila podać hasło "Czesław",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wyniki podamy jutro.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Admin Słubice24 2015-03-19 10:51
Zaproszenia otrzymuje: Cinusiowa

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.