Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Imprezie docelowo przyświeca ambitny cel, kolejnego kroku na drodze do integracji i umocnienia idei Słubfurtu oraz pokazania, że muzyka i dobra zabawa jest na to idealnym sposobem.
„Od ponad roku jesteśmy świadkami tego jak w naszym zespole muzyka przenika przez wszelkie granice, część z nas nie zna niemieckiego, część polskiego, a pomimo tego wspólne spotkania sprawiają nam mnóstwo zabawy, postanowiliśmy poszerzyć krąg ludzi którzy doświadczą tego rodzaju muzycznej komunikacji i zorganizować „Koncert Bez Granicy” – mówi Krzysztof Mianowski, jeden z członków zespołu Funklinic.
Wieczór ma zakończyć się wspólną imprezą (funky dancefloor), całość pod dachem studenckiego klubu Witkacy. Aby nie kupować kota w worku oto kilka informacji na temat zespołów:

FUNKLINIC ( Posłuchaj)
”Funklinic zaistniał w kwietniu 2007. „Jesteśmy 7 osobową kapela, której centrum to nasza wokalistka Małgorzata Baziak. Unikatowość Funklinic to egzotyczna mieszanka muzyków o rożnych doświadczeniach, gustach oraz narodowościach. Pochodzimy zarówno z niemieckiej jak i polskiej strony Odry. Co ciekawsze - nie wszyscy z nas mówią w obydwu językach zatem podprogowo - mistyczno - muzyczna komunikacja naprawdę ma u nas miejsce. Funklinic mówi różnymi "dialektami", które nie zawsze dają się kontrolować: Funk, Rock, Jazz, Blues, Bossa Nova... do wyboru do koloru. Najważniejsze jest uczucie spełnienia na scenie, oraz przelania naszej energii na publiczność tak by zawsze czuli się jak pod promieniami letniego słońca.”

LA MARCHE(Posłuchaj)
Piękno La Marche to paradoks - zespół , który powstał w najdalszych zakątkach wschodnich Niemiec, od samego początku zajmuje się muzyką Francuską, okraszając ją przeróżnymi kierunkami muzycznymi. Muzyka nie tylko dla fanów tańca ale również dla bardziej wybrednych słuchaczy.

POZEW
To formacja rockowo-popowa, której korzenie wywodzą się ze Słubic. Pozew ma za sobą już długi staż, prowadzony przez niezmordowanego Romka Boryczko, zespół przeszedł ostatnio „facelifting” i przeżywa pełen sukcesów renesans.

Serdecznie zapraszamy 16. lutego w sobotę od godziny 20.00. Dla znawców słubickiej sceny rockowej konkurs, w którym nagrodą są darmowe bilety na koncert oraz kolejka piwa. Szczegóły już wkrótce w naszym serwisie.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.