Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
12 grudnia w Słubickim Miejskim Domu Kultury odbędzie się impreza "Funky Mamas & Papas". Wieczór ten poświęcony będzie korzeniom muzyki imprezowej, w której liczy się rytm i dobra zabawa, czyli muzyce funk. Wystąpią Big Fat Mama, Motherfunker and the Freshmakers oraz słubicki zespół breakdance Light Style Crew.

Ta impreza powinna Was zainteresować, jeśli słuchacie muzyki takich twórców jak James Brown, Prince, Maceo Parker, Tower Of Power itp. Koncert zapowiada się znakomicie, tym bardziej, że jako gwiazda wieczoru wystąpi jeden z lepszych i bardziej znanych w Polsce zespółów grających muzykę funk - Big Fat Mama ze Szczecina.

Big Fat Mama
Big Fat Mama

Gruba Mama to ekipa 6 zwariowanych muzyków. Całą swoją radość życia dostarczają zmysłom słuchaczy za pomocą rytmicznych utworów z gatunku funk, soul i psychodeliczny blues oraz szczypty klasycznych melodii. Zespół od początku istnienia zagrał ponad 300 koncertów w kraju i zagranicą, m.in. na festiwalu Opole 2007, Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2008 w Salzburgu (jedyny zespół z Polski), festiwalu Rawa Blues w latach 2004, 2005, 2007, The Tall Ship Races w Szczecinie oraz scenach prestiżowych klubów - Hard Rock Cafe, SPATiF, Blue Note, Muzyczna Owczarnia. Więcej info na stronie www.grubamama.pl

Posłuchaj jak gra zespół Big Fat Mama (utwór "Kult Okulara"):

{audio}mp3/big_fat_mama-kult_okulara.mp3{/audio}

Zespół Motherfunker & The Freshmakers którzy powstał w Słubicach w 2005 roku. To grupa 11 młodych ludzi, którym udało się zaszczepić Ziemi Lubuskiej odrobinę funk'u.

Motherfunker
Zespół Motherfunker

Zespół aktualnie już nie grywa, ponieważ muzycy rozsiani sa po całym świecie, ale na ten jeden jedyny koncert cała formacja znów zbierze siły i zagra na deskach słubickiego domu kultury w pełnym składzie. Więcej o zespole na stronie www.twojastara.com/motherfunker

Motherfunker & The Freshmakers (utwór "My Heart Still Got a Funky Beat"):

{audio}mp3/motherfunker.mp3{/audio}

Całość imprezowego składu dopełniają tancerze breakdance z Ligh Style Crew. Słubiczanom nie trzeba ich przedstawiać, mają na koncie wiele sukcesów i występów. W rytm muzyki idsco i funk potrafią postawić na głowie nie tylko siebie. Poniżej film video pokazujący próbkę ich tanecznych możliwości:Serdecznie zapraszamy do SMOK-a w piątek 12 grudnia o godzinie 21.00. Wstęp na imprezę 9 pln.

Warto dodać, że po koncertach odbędzie się After Party, na którymi zagra DJ FUNK-B. Próbkę jego możliwości można posłuchać na stronie www.myspace.com/djfunkbub.


Lista sponsorów
Organizatorzy dziękują powyższym sponsorom, dzięki którym impreza mogła zostać zorganizowana
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#31 marcien 2008-12-17 11:16
Kto te krzesła tam postawił, się pytam! Pytam się! Kto jest za to odpowiedzialny? Se k... kameralny koncercik chcieli skręcić? I siadła atmosfera. Dopiero ruszyło w połowie MF. Krzesła- se ktoś funky z jazzem pomylił. Kameralność. A fuj!
#32 marcien 2008-12-17 11:16
Kto te krzesła tam postawił, się pytam! Pytam się! Kto jest za to odpowiedzialny? Se k... kameralny koncercik chcieli skręcić? I siadła atmosfera. Dopiero ruszyło w połowie MF. Krzesła- se ktoś funky z jazzem pomylił. Kameralność. A fuj!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.