Padający od rana śnieg nie odstraszył sympatyków dobrej zabawy przy tanecznych rytmach. W pierwszy dzień wiosny na placu Bohaterów spotkało się około 250 mieszkańców Słubic, którzy wzięli udział w próbie bicia rekordu Polski w tańcu Harlem Shake.

Impreza miała być powitaniem wiosny, jednak zamiast słońca i plusowej temperatury na amatorów tańca czekała prawdziwie śnieżna aura. Mimo tego, przed sceną na placu Bohaterów pojawiło się sporo osób, głównie dzieci i młodzieży ze słubickich szkół i przedszkoli.

Punkt o godz. 12 nastąpił oczekiwany przez wszystkich moment, czyli 30-sekundowy taniec Harlem Shake, przy którym można tańczyć co się chce, w czym się chce i przy użyciu czego się chce. Na koniec imprezy pośród wszystkich uczestników wspólnego tańca rozlosowano nagrody. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji: